Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wycieraczki przód/nie działają/działają cały czas/inne problemy/schemat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
no to ten włącznik powinien posiadać tą funkcję , chyba ze to jest z VW który posiada osobny włącznik tylnej wycieraczki, sprawdź jaki ma nr ten włącznik to się sprawdzi od czego to jest i czy ma tą możliwość
od innego vaga jest ten wlacznik. Np bory lub paski w sedanie nie mialy tej funkcji weic i wlacznik byl inny.
właśnie nie wiem jaki tam powinien być przełącznik czy z funkcją przełączania na fisie tych rzeczy czy bez tego
jesli masz fis albo pol fis to raczje musi miec przelaczniki w prawej manetce.
a te przełączniki różnią się podpięciami czy coś???
Po włączeniu wycieraczek nie mogłem ich wyłączyć. zaczęło się tak że na pracy przerywanej same przeszły w pracę ciągłą i już nie mozna ich było wyłączyć po przełączeniu manetką na wszystkich pozycjach chodziły z tą samą prędkością, na najwyższej prędkości przyspieszyły.po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i ponownym odpaleniu wycieraczki znów zaczęły pracować.
Od czego zacząć poszukiwania?
Podobny problem ostatnio rozwiązałem u kolegi w caddy. Wymieniłem przełącznik i problem ustał.
masz na myśli manetkę?
Tak. Trzeba ściągać kierę, ale maksymalnie 15 minut roboty.
dzięki za podpowiedź.najpierw muszę kupić tą manetke a potem się za to zabiorę. na razie modlę się o deszcz bo śmiesznie będę wyglądał jak pojadę w słoneczną pogodę na wł. wycieraczkach
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie