Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wycieraczki przód/nie działają/działają cały czas/inne problemy/schemat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Witam kolegów z branży. Rozbierał ktos moze silniczek wycieraczki przód o nr. 0390. 241 803 lub 7M3 955 119A. Gdyz oprócz jednego jabłka mam luz na osce silnika. Ale rozebranie go i wymiana tulejki nie jest takie proste jak w starszych modelach. Myślałem ze jak kupie całe wycieraczki to przełożę i bedzie ok a tu psikus i wtyczka elektryczna jest inna. I musze założyć stary silnik do nowego ramienia. I chce zlikwidować luz,a boje sie rożebrac mechanizm napędzający plus,elektrykę z tylu mechanizmu. Bawił sie ktos tak daleko jak ja w te ustrojstwo ? Auto vw sharan 05 rok.
Witam, Jestem tu nowy, więc proszę o wybaczenie, jeśli powtarzam wątek. Mam szarika Mk I i wczoraj przestały działać przednie wycieraczki. Dziś pojechałem zawieźć dziecko do przedszkola i znów zaczęły działać. Pojechałem mimo to do kolegi na warsztat i wyciągnęliśmy mechanizm wycieraczek z jego właściwego miejsca, wyciągnęliśmy wtyczkę główną ( 5 pinów ), po czym podłączyliśmy jeszcze raz i działało. Przesmarowaliśmy miejsca ruchome, złożyliśmy wszystko do kupy i pojechałem do domu. Po drodze wycieraczki znowu przestały działać. Pewnie jutro znów będą działać, ale już nie wiem co zrobić by działały normalnie. Aha, jak wyciągnęliśmy całe to ustrojstwo, to przy głównej wtyczce był też przewód na 2 piny, nigdzie nie podłączony. Szukaliśmy w obrębie jego długości ale nigdzie nic nie było by to wpiąć ( moduł ? gdzie go szukać w aucie? ).
Please, Help .....Huh
Witam problem może lerzeć w płytce elektronicznej pod silnikiem ciekawe czy nie jest przypalona czarna miałem kiedyś podobną sytuacje tylko u mnie działało jak świeciło słońce ajak padał deszcz to już nie dopiero wymiana całego silnika pomogła pozdrawiam
Tak właśnie jest u mnie. Dziś rano wyszedłem z psem i przy okazji sprawdziłem wycieraczki . Działały. 2 dni temu miałem wszystko wyciągnięte, ale silniczek i płytka wyglądały normalnie, tzn nie zauważyłem by płytka była przepalona, czarna itp.I na wierzchu całe ustrojstwo hulało jak trzeba na każdym biegu. Cóż...Trzeba będzie poszukać silniczka.
A czy w naszych samochodach nie występuje zacieranie mechanizmów wycieraczek na skutek korozji aluminium? Miałem to w Octavii, ale chyba to wielu samochodów dotyka? Objawy były podobne.
mechanizm się zaciera bo "odparowuje" z niego całe smarowanie Tongue więc raz w roku dobrze go wyjąć i przesmarować w miejscach ruchomych.
Silniczek wymieniony, wszystko przesmarowane. Na razie chodzi jak ta lala. Ale poczekamy na deszcz. Wtedy zobaczymy co bedzie. Smile
Witam poszukuję zdjęcia wtyczki wycieraczek przednich do auta vw scharan mk2 2010r ponieważ dostałem auto do naprawy z wyciągniętymi konektorami z wtyczki którą wpina się do silnika wycieraczek.
Jakie auto bo piszesz ze mk2 i 2010 rok ale ram nie bylo silnika 1.9 tdi a tymbardziej btb 150 konnego.
Przepraszam mała pomyłka sharan z 2004r lift 1.9 tdi 130. Usterek jest dwie niedziałające spryskiwacze i ta nieszczęsna wycieraczka kolega zgłaszał mi że nie da się wyłączyć z manetki prędkości działają prawidłowo, silnik wymieniony na inny sprawny i to samo.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie