Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Woda wewnątrz/przeciekanie-szyby/uszczelki szyb/szyberdach/mokra podłoga/klimatyzacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
róg szyby odkleil się kuzwa mac Undecided
zycie ja mialem u siebie to samo przerylem wszystko co sie na wku...........rzalem to dramat od 1,5 roku spokoj cisza
u mnie szyba trzymała się na dole i po prawej stronie reszta była odklejona , za wklejenie chcieli od 150 zł do 250 zł i nikt nie dawał gwarancji ze nie pęknie przy demontażu
dziś wycieli mi szybę i wkleili ponownie . koszt 180zł plus 70zł za nowe wycieraczki. Problem powinien zniknąć
Podczas Sprzątania Samochodu w weekend zauważyłem ze dywanik po stronie pasażera jest mokry, zdjąłem plastik ten co trzyma wykładzinę a tam woda stoji. Zapach jest bardzo mocny takie zgniłe jajo. Co może być przyczyna takiego czegoś??
Czytałem trochę o tym na forum ale nie znalazłem gdzie są te kanaliki które mogą być zatkane.
za podszybiem prawa strona w samym rogu weź druta cienkiego i przetkaj.
może się rozłączył przewód spryskiwacza tylnego który idzie w progu , bo z tego co widzę to anglik. dlatego u pasażera jest mokro Big Grin sprawdź to
Patrzyłem juz na to i wszystko wyglada ok przewody całe i ten łącznik tez ale trochę przy rzdzewialy.
A płynu w chłodnicy ci nie ubywa
jeśli wyczyściłeś rynne podszybia z syfu i kanaliki odpływu wody na podszybiu.

To sprawdź tak jak piszą koledzy bo możesz mieć nagrzewnice trafioną i tez będzie mokro i płynu będzie obywać.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie