Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Woda wewnątrz/przeciekanie-szyby/uszczelki szyb/szyberdach/mokra podłoga/klimatyzacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
robekarkus, przeczytałeś to, co napisałeś? To nam teraz wytłumacz.
(13-03-2014 15:29)robekarkus napisał(a): [ -> ]U mnie w to jest taki kopot, w strasznie mi parują wszystkie szyby. Jak zejdę.

(13-03-2014 19:34)rodzynek napisał(a): [ -> ]robekarkus, przeczytałeś to, co napisałeś? To nam teraz wytłumacz.
Hahahaha. No właśnie też już tego posta czytam drugi dzień i za nic nie mogę go sobie przetłumaczyć z Polskiego na nasze!! Hmmmm?? Chyba że zle tłumacze??? Big GrinBig Grin
[OT]
Szczerze, poziom forum pod względem językowym leży na maksa. Tyle ortów chyba nigdy nie widziałem w jednym miejscu.
A przecież SGA nie są kupowane przez nastolatków, którzy olewają szkołę...

Szkoda, bo merytorycznie forum jest ok, ale językowo - katastrofa...
[/OT]
(13-03-2014 15:29)robekarkus napisał(a): [ -> ]..... Jak zejdę.

Chłopie nie rób tego.....
Parujące szyby, nawet jeśli wszystkie parują to jeszcze nie powód.....
zrobilem to ale ze wzgledu na to ze mialem 3 odpryski mlotek poszedl w ruch i ubezpieczalnia wymienila Tongue
okazalo sie ze szyba trzymala sie rylko na dole reszta kleju odeszla od nadwozia
DZIEKI WIELKIE ZAPOMOC SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Taka bolączka tych trojaczków. Dodgy
Witam
Kapie woda przy włączonej klimatyzacji w środku pod schowkiem od strony pasażera. Leci woda tylko przy włączonej klimatyzacji, pewnie chodzi o jakąś nieszczelność od skraplacza ale woda leci też przy prawym kole. Dlatego nie wiem co to może być czy rurka jest za wąska i nie odbiera całej wody??
Po prostu tam zajrzyj i sprawdź
Pod nogami pasażera to jest parownik jak już. Skraplacz to jest tu gdzie chlodnica. Udroznij rurke odplywowa i zbadaj czy obudowa tego tunelu z klapami i wiatrakiem jest szczelna.
no jak siedze od strony pasażera to cieknie pod schowkiem z lewej strony, i to tak jest ze cieknie ciurkiem sekunde potem spokój kilka min i znów. dzis jechałem 70 km przy włączonej klimie to skapało mi ze 200 ml. łatwo sie tam dostać żeby to zbadać?? widziałem ze pod schowkiem jest pokrywa materiałowa taka na srube umocowana.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie