Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Woda wewnątrz/przeciekanie-szyby/uszczelki szyb/szyberdach/mokra podłoga/klimatyzacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Witam klubowiczow mam pytanko czy ktos mial proble z przeciekajaca woda do srodka? nie mam pojecia skad ale na podlodze zauwazylem mocno zamoczony dywanik poprzez ostatnie opady nawet w podsufitce pocieklo z zegarka, sprawdzalem uszczelki wygladaja ok to z kad ta woda? czy mozliwe ze gdzies kolo relingow moze sie dostawac do srodka ? nie mam pojecia czy wczesniej sie cos dzialo bo dopiero go kupilem, bylbym wdzieczny za jakakolwiek pomoc
zobacz czy nie masz zardzewiałego rantu przy szybie szczególnie w górnych rogach, ostatnio widziałem jak lakiernik oczyszczał sharana i masakra przeżarte na wylot.
tak mam ale nie cieknie bo sprawdzalem
Zwalaj podsufitkę i szukaj. Nie ma co czekać, bo sobie bałaganu można narobić Wink
blacharka jest ogolnie super nadkole bralo ale juz zrobione a dach wyglada cacy podejrzewam ze kolo relingow ale duzo roboty zeby je sciagnac dlatego pytam :-)
W takich przypadkach to wróżenie. Blacharka może być dobra, ale niektórzy mieli tak, że po przeklejeniu szyby problem zniknął. Żeby ściągnąć relingi i tak trzeba ściągnąć podsufitkę.
Zobacz pod tą gumową listwą co idzie pod reling.
Miałem ten problem, pomogło przeklejenie szyby na nowo.
Jakis miesiąc tem też koledze na nowo wklejałem szybe bo ktoś już ją wyciągał i zle wkleił , a ciekło w górnym lewym rogu aż przez programator webasto sie przelewało.
Bierz pistolet do -powietrza i jeden niech w środku dmucha wokół szyby a drugi niech nasłuchuje na zewnatrz. U nas wyraznie było słychać jak powietrze dmucha. Ahhhhh
w takim razie pojdzie mloteczek w ruch jutro i zadzwonie na ubezpieczenie zeby wymienili i dam znac czy pomoglo , i tak sa dwa male pekniecia to nowa bedzie sie prezentowac i moze przestanie cieknac a miedzy czasie sciagne podsufitke i zerkne jak to tam wyglada
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie