Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Woda wewnątrz/przeciekanie-szyby/uszczelki szyb/szyberdach/mokra podłoga/klimatyzacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
po każdym deszczowym dniu od strony pasażera leci mi woda z górnego słupka, tam gdzie jest słoneczko pasażera, jakieś pomysły ?
Niedoklejona szyba lub luzy na uchwycie bagaznika.
Masz szyberdach ? Jeśli tak to właśnie w tym miejscu są odpływy i czasami lubią zeskakiwać wężyki. Miałem to samo.
Jak montował-eś relingi, to może nie dałeś silikonu w otwory i tam leci lub szyba, nie ma innej mozliwości !!
(15-06-2013 10:45)sgaVAN napisał(a): [ -> ]Jak montował-eś relingi, to może nie dałeś silikonu w otwory i tam leci lub szyba, nie ma innej mozliwości !!
A fabrycznie jest tam silikon ? W swoim zdejmowałem i nic nie było, są tylko gumy, jak się dokręci to dociskają do karoserii i nie powinno cieknąć.
Witam wszystkich.
Jestem nowy na forum, więc przepraszam, jeżeli powtarzam wątek.
Od niedawna jestem właścicielem sharana. Mam z nim problem, a mianowicie przecieka mi, po deszczu pod nogami kierowcy, jak i pasażera powstaje kałuża wody, dodatkowo, kapie spod schowka na nogi pasażera. Przeciekał również w górnym rogu szyby, ale to już naprawione. Szyba została wycięta i wklejona na nowo, myślałem, że wszystkie przecieki były przez szybę, ale okazuje się, że nie.
Ma ktoś jakiś pomył, co może być przyczyna przecieków i gdzie trzeba zajrzeć, co wymienić, aby zatamować wycieki?

Pozdrawiam.
Ramka od filtra kabinowego (nadmuch). Sprawdz czy odplyw tam z tej rynienki jest nie zatkany.
Poszukaj, opisywałem dosyć szeroko i dokładnie temat.
Ja walczyłem 2x razy z zalaną podłogą w SGA.
-zatkane otwory odprowadzające wode na wysokości m.in kierunków bocznych,
-uszczelka drzwi przednich uszkodzona
Może z klimy Ci cieknie też. Zobacz pod deską skąd cieknie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie