Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Woda wewnątrz/przeciekanie-szyby/uszczelki szyb/szyberdach/mokra podłoga/klimatyzacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
rozbierz dostan sie tam i oblukaj. Woda tam leci bo zamiast wydostawac sie wezykiem na scianie gordziowej przecieka ci do kabiny. Zdemontuj schowek to bedziesz mial piekny dostep..
Ok dzieki jutro sprobuje sie za to zabrac i powiem jakie to dalo efektyWink
Jakby to był wężyk to pół biedy ale to jest plastikowa rurka i jeśli ktoś demontował kiedyś nagrzewnicę mógł ją utrącić. Zajrzyj dlaczego cieknie, czy jakaś nieszczelność czy może rurka jest pęknięta. Jest ona wymienialna ale raczej bez odsunięcia nagrzewnicy od ściany grodziowej jest to niewykonalne.
Aha i demontaż schowka nic nie da Wink Trzeba od dołu spojrzeć.
Mam problem z wodą która od jakiegos czasu dostaje mi sie do wnętrz w okolicach nóg kierowcy a teraz i pasażera. Rozbierałem podszybie, czyściłem i te dwa kanały przeczyściłem a mimo wszystko leci mi ta woda i to coraz wiecej. Gdzie szukac przyczyny ?
Może szyba ci się odkleiła tak jak było u mnie.
siedz na deszczu w samochodzie i szukaj skąd się dostaje.
A czy no aby na pewno jest woda a nie płyn chłodniczy wydobywający się z nagrzewnicy?
na 99 procent szyba
jutro jeszcze pobawie się przewodem z wodą, mam nadzieję że to nie szyba. To nie płyn chlodniczy. Tak w nawiasie mój seat jest z 2000 roku i ma 245 tys przebiegu,, robiłem teraz rozrząd a tu wszystko prócz paska fabryczne i w bdb stanie czyli przebieg może być autentyczny Smile
wsiadz do auta i popchaj szybe w rogach i zobaczysz czy ma luz moja sie trzymala na gornej usszczelce
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie