Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Woda wewnątrz/przeciekanie-szyby/uszczelki szyb/szyberdach/mokra podłoga/klimatyzacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
panowei a ja mam wyczyscone kanaly odplywowe szyba szczelna jesta woda dalej leci i to wyglad tak jak by gdziez za nad kolem splywa to wlasnie w tym wychodzi woda i zastanawiam sie czy za nad kolem niema jeszcze jakiegos otworu wlasnie ktorym moglo by sie lac do srodka
A sprawdz jeszcze czy tylny spryskiwacz ci chodzi,mniałem w poprzednim sharanie ze roszczepił się przewód w progu u kierowc y i wiecznbie było mokro na podłodze,a i spryskiwacz mi nie działał myslałem ze pompka padla a tu caly plyn lecial do auta na wycieraczke
miałem kiedyś podobny problem tylko od strony pasażera
kombinowałem na wszystkie znane mi sposoby - myślałem że woda leje się z grodzi - czyściłem odpływy, uszczelniałem zaślepki i nic
jak suszyło się wygłuszenie (to pod dywanikiem) eksperymentowałem z wężem z wodą i polewałem w różne miejsca i patrzyłem czy i którędy się wlewa do środka
u mnie był przeciek w miejscu gdzie jest taki mały plastik przy przedniej szybie - żeby go ściągnąć trzeba odkręcić ramię wycieraczki
załatałem to w ten sposób że jak wszystko wyschło wpuściłem uszczelniacza silikonowego w szparę między szybą a słupkiem - weszło chyba z pół tuby ale teraz mam spokój i w środku jest sucho
Witam
Ja także mam problem z przeciekającym sharanem. Otóż cieknie mi po stronie kierowcy lejąc wodę po szybie wzdłuż lewego słupka przecieka gdzieś do wnętrza i woda spływa z góry po nadkolu i na podłodze robią się kałuże. Teraz o tym co zostało zrobione: sprawdzone odpływy z podszybia-drożne, sprawdzona przednia szyba + boczna trójkątna - szczelne, wężyk od tylnego spryskiwacza - szczelny, zdjęte przednie lewe nadkole - wszystko ok, łączenia blach na podszybiu uszczelnione sylikonem budowlanym, szyberdachu nie posiadam. Proszę bardzo o pomoc lub sugestie co jeszcze można zrobić sprawdzić bo normalnie jestem załamany. Od ponad miesiąca walczę bez efektów. Auto mam od 5 lat i wcześniej nie sprawiało żadnych problemów. Aha rocznik 99
może przerdzewiał słupek i się dziurka zrobiła??spróbuj nacisnąc na szybe od środka czy nie odchodzi, tak miałem jak kupiłem obecnego sharana ze ciekło ponad miesiąc też walczyłem z tym a później przez przypadek nacisnełem szybe i okazało się ze po całośći u góry i na lewym słupku szyba była odklejona byłem w szoku jak to zobaczylem
Sprawdzę jeszcze szybę Chociaż była już sprawdzana w zakładzie montującym szyby samochodowe. Stwierdzili że jest szczelna.
Niech Ci przekleją szybę na nowo, miałem to samo i pomogło nowy klej wszystko uszczelnił.
dobra a ja mam po wczorajszych opadach problem z podsufitką w okolicy lampki przedniej i słoneczników, są mokre jak cholera. Nie mam szyberdachu, gdzie tam szukać problemu? Ściągać podsufitkę?
U mnie też był problem z przeciekaniem. Przeklejenie szyby na nowo pomogło i już ponad rok sucho. A wyczytałem jeszcze że nieraz cieknie przy mocowaniu relingów dachowych
u mnie było to samo! wycięcie i ponowne wklejenie szyby czołowej pomogło w 100%
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie