Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Woda wewnątrz/przeciekanie-szyby/uszczelki szyb/szyberdach/mokra podłoga/klimatyzacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
piotrek_1980 Twój link nic nie wnosi , Ja pisze o wodzie kapiącej gdzieś z góry szyby . Linki które wkleiłeś dotyczą innego problemu .Na przyszłość czytaj uważniej i nie zaśmiecaj tematu
Miałem identycznie podczas odwilży, kiedy to nie zgarnąłem mokrego śniegu z dachu. Trochę wody też było w światełku przy zegarku. Podejrzewam że leci mocowaniami relingów lub jest to po prostu kondensacja pary na dachu. Jak na razie się nie powtarza.
Nie mam relingów ani szyberdachu . Dziwne bo wczoraj w większy deszcz nic nie kapało ,podsufitka sucha , podjadę do gostka od szyb może coś poradzi
czasem z różnicy temperatur jeśli jest wilgoć w aucie po zimie potrafi się skroplić woda na metalu i mamy plamę.
A ja i tak obstawiałbym szybę. A czytać nie muszę bo wiem co w nim pisałem. NARA. Już Ci nie będę zaśmiecał.
Ja też obstawiam na szybę. Tym bardziej że kolega nie ma szyberdachu ani relingów.
Ostatnio zauważyłem że pas pasażera w drugim rzędzie po prawej stronie po deszczach jest mokry, ta część która zwija się.
Czy idzie tam jakiś kanał odprowadzający wodę?
Zastanawiam się czy woda nie przedostaje się od mocowania relingu do konstrukcji auta.
Miał ktoś taki przypadek?
W tym właśnie miejscu jest środkowe mocowanie relinga, jeżeli ktoś dokładał-montował reling, nie dał silikonu w otwór przed skręceniem.
Może tak być. Ostatnio, zupełnie przez przypadek, zobaczyłem spulchniałą, skorodowaną otoczkę wokół antenki na dachu i jestem pewien, że jak szybko tego nie zrobię to woda wejdzie. Musiałbyś dokładnie obejrzeć to miejsce pod relingiem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie