Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: cos rozładowuje akumulator pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
no własnie musze to sprawdzic z góry dzieki
ostatni próba z alternatorem i koniec spróbuje podmienic aku na taki mocniejszy moze faktycznie ten umiera ma 72a centra nie wiem jaki rok produkcji bo ten ma kodami zapisane gówni jedno
(11-12-2013 10:40)m-blue napisał(a): [ -> ]Dokładnie - zrób jak wesol mówi i idź tam gdzie sprzedają akumulatory i dopytaj o wszystko, bo ja swoje a on jak zwykle swoje i bez opcji reformy.

Pisałem CI kilka razy - jedź sprawdź akumulator, jak jest dobry, to nie ma tematu, zapominasz o jednej rzeczy i po sprawie, walczysz dalej z odbiornikami w aucie. Zapłacisz za to kilka zł, albo nic u mnie biorą 5zł za sprawdzenie stanu aku przed zimą. Prąd ładowania Ci sprawdzą cęgami, zajmuje to 10s, podobnie pojemność i prąd ładowania, masz wszystko na tacy. Napięcie możesz sam, ale to wszystko masz w jednym miejscu nie czytając tu doktoratów o ładowaniu elektronarzędzi.

Ja ci mowie nie jak mysle ze jest czy tak uwazam czy cos innego ja mowie jak ma byc i jak sie to robi. Czy w to chcesz wierzyc czy nie to tak sie to sprawdza i tak mialem na uczleni i tak to robilem w oplu jak pracowalem.

Powtarzam jeszcze raz tymi testerami owszem mozna mierzyc ale aku ktory lezal przynajmniej te kilkanascie godzin. Jak ktos odpali auto i pojedzie na ten test do jakiejs hurtowni akumulatrów to ten test sobie mozna wsadzi miedzy ksiazki. Sprawdzenie pradu rozruchowego sie robi po dlugim postoju bo po odpaleniu silnika to altek laduje akumulator i ten test moze wykazac nawet duzo wiecej jak to co podaje producent jak zgasisz auto i zrobisz ten test.

krychu

witam to można się tu dowiedzieć co wysysa aku
narazie nie wiem musze zmienic akumulator pozniej zobaczymy
teraz auto stoi 1,5 tyg na odłączonym akumulatorze dzis zobacze czy odpali
gdy rozłaczyłem akume na 1,5 tyg auto stało to pali na strzał jak jest akuma w aucie to po 4dniach [automat-usunięto wulgaryzm]
wepnij amperomierz w szereg i szukaj co pożera prąd po bezpiecznikach.
juz tak robiłem i [automat-usunięto wulgaryzm] zostały jeszcze przekazniki jak mam odchylic te bezpieczniki skrzynke? oraz jeszcze został alternator
no ale wciaga ci ten prąd gdzies czy jednak nie?? Ile wyciaga tego pradu na postoju?? Sprawdzaj wszystko. Przeciez altek mozesz tez sprawdzic. Tu nie ma wielkiej filozofii.
ciagne 0,10 a powninein chyba 0,03 po 4dniach [automat-usunięto wulgaryzm] nie odpali jak zdejme kleme to po 1,5 tygodnia stania pali bez problemu nie wiem czy akumalator mozna wykluczyc czy moze miec jakies zwarcie wewnetrzne
szukaj gdzie ucieka prad bo troszke za duzo faktycznie ubywa.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie