Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: cos rozładowuje akumulator pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(09-12-2013 12:56)jolantcha61 napisał(a): [ -> ]0,05

Jakbyś taki miał to będzie bardzo dobrze - tylko jak będziesz sprawdzał to zamknij samochód i poczekaj aż się alarm (jeśli go masz) uzbroi.

W poprzednim moim samochodzie prąd wciągało radio - jak panel zostawiłem założony to wciągał 0,5A - bez panela 0,06A
ale moge miec tak jak na rysunku ustawiony miernik zaznaczyłem kreskami i na pokretle tez jak zle to moze niech ktos poprawi kiepski jestem z elektroniki
rozumiem, że pytasz o ten drugi ostatni miernik - pisałem Ci wcześniej zacznik od dużego prądu, tzn większego, bo teraz spojrzałem, że za dużo zakresów tam nie masz. Ustaw najpierw 200m, co moim zdaniem może być za mało i nic Ci nie pokaże. NA zakresie 200m, 20m masz wtyczkę czerwoną włożyć w gniazdo oznaczone mA.Jak na tym zakresie nic nie pokaże to musisz dać większy, czyli 20A, wtedy pokrętło dajesz na 20 i wtyczkę czerwoną na 20A.
ok własnie o to mi chodziło dzieki wielkie jak bede miał miernik to dam znac co i jak
witam wiec zmierzyłem i skakało pomiedzy 0.10 a 0,11 niech sie ktos wypowie zrobiłem foto czy miernik dobrze ustawiony pozdrawiam

http://w113.wrzuta.pl/obraz/4ZzLsl1J0yY/miernik

z góry dzieki
moze troche za mały akumulator
mierzyłem po zamknieciu auta i odczekaniu około 15 minut ciagle było tak ja na foto
moim zdaniem jest ok, czyli postawiłbym na padnięty aku... podjedź tam gdzie sprzedają, to CI zmierzą aktualną pojemność, porównasz do fabrycznej. Ew. sprawdzą CI jeszcze ładowanie, najprościej cęgami.
jeszcze wyciagne bezpiecznik od radia i wtedy zmierze co ? faktem jest ze 72 to troche mało wczesniej miałem sharan to miał akume 88a hehe .... tylko teraz miałem akumulator odłaczony 4 dni i pali bez problemu moze jednak troche za duzo bierze czytałem ze normalnie powiinło byc 0,05 a u mnie jest 0,10
jak masz za mały akumulator to o ile się nie mylę prąd ładowania masz za duży i to CI może rozwalić aku. Sprawdź ten akumulator, bo już mi się nie chce pisać Smile
no ale jak mam go sprawidzc mówie jak był odłaczony 4 dni to pali na strzał zobaczymy musze zamienic aku i wtedy zobaczymy pozdro
za duza uplywnosc bo dopuszczalna to 0.03. Wielkosc aku nie ma nic do jego ladowania.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie