Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wiązka drzwi w przelotce - uszkodzenia/naprawa/pin-y itp. temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
szukaj kabli w sklepie elektrycznym z drobnym wlosiem.
heh ja mieszkam na końcu świata Sad tutaj niema sklepów takich mieszkam w Kudowie Zdrój only www Smile na takie lepsze bajery Smile
Chcesz dobre kable do sztukowania to jedź na szrot i kup wiązkę ze starszych modeli - bardzo dobra jakość - różne kolory i za grosze.
moim zdaniem problem jest w izolacji, przynajmniej u mnie widać pęknięte w jednym miejscu, a jak pęknie izolacja, to przewód już będzie kwestią czasu, bo się łamie na krótkim odcinku.
Na moje oko to izolacja to jedno, ale jakby kabla było za dużo luźnego w przepuście, niby łuk gięcia jest większy , ale wychodzi na to, że właśnie dlatego, ze jest tego więcej / za dużo to się łamią przewody. Pewnie by doktorat napisał... może i racja, żeby szukać starych wiązek, przynajmniej u mnie takich przewodów po sklepach jak na lekarstwo.
kable/przewody silikonowe używane w audio bylyby dobre z tym ze raczej nie beda wielo-kolorowe. Nieco wieksza dlugosc tez nie powinna zaszkodzić.
Miałem resztki czegoś takiego. Nie pamiętam już ile żył i jaki przekrój, ale tego typu przewodem się ratowałem.
http://www.dacpol.eu/pl/przewody-sterown..._HELUKABEL
http://www.dacpol.eu/pl/przewody-sterown...LAPP-KABEL
kupiłem dzisiaj wiązkę na szrocie - ciekawostka - w drzwiach od golfa kable popękane, w renault nie tknięte,,,
Jakosnie uzmiecha mi sie wymieniac na uzywki.A co to renaulta nie tykały takie pryzpadlosci jak popekane kable?? Wierz mi ze tykały.
Jeszcze mam jedno pytanie, po przestudiowaniu instrukcji demontażu poszycia drzwi tylnym proszę o info od osoby która demontowała to poszycie. Jak zciągnąć to poszycie z tych żółtych jak na załączonym zdjęciu zaczepów? Czy należy poszycie przesunąć do góry czy wyciągnąć razem z tymi plastykowymi spinkami. Zanim zabiorę się za rozbiórkę chciałbym wiedzieć jak nie należy tego robić aby nie uszkodzić za wiele przy demontażu. Dzięki za wyrozumiałość.
mozna umiejetnie szarpnac to zazwyczaj wychodza te zolte kolki ale bywa tak ze sie łamia te zaczepy do nich. Mozna oczewiscie podważać odpwoiednim sprzetem do tapicerak lub jakism wlasnorecznie zmodzonym.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie