Ocena wątku:
Magnetyzery do czego????
11-07-2014, 23:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2014 23:49 przez marcyb3.)
Post: #11
RE: Magnetyzery do czego????
no dobra, ale niby do czego to miało by służyć? żeby np nie dostawały się jakieś opiłki na wtryski???bo magnez je przyciągnie???czy poprostu nabijanie ludzi w butelkę z tym



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Reklama

11-07-2014, 23:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2014 00:12 przez smok_wawelski.)
Post: #12
RE: Magnetyzery do czego????
Po mojemu od opiłków jest filtr, magnetyzer przyciągałby tylko te stalowe a pozostałych nie - więc chyba nie tędy, tutaj na Wiki piszą o trochę poważniejszych badaniach.
Wg mnie jakby toto coś dawało to by już powszechnie stosowane a tutaj dość obszerny artykuł - na ile wiarygodny nie umiem ocenić



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
12-07-2014, 07:15
Post: #13
RE: Magnetyzery do czego????
magnetyzer i tka nic nie pryzciagnie by to sie gdzies zatrzymalo na stel. Poza tym uwalenia wtrysków czy raczej pompowtryskow to nie zapobiegnie. Druga sprawa jest to ze jest system filtrowania paliwa przeciez. W PD jest filtr glowny i mala siateczka w pompei tandemowej. Przy otworkach na wtryskach na poziomie 160 nm czyli 0,16 milimetra to raczje slao widze zeby tam cokoliek mogl pomóc jakikolwiek manetyzer i filtr. Poza tym precyzja wykonania ukladu wtryskowego jest tak duza ze tam ziarenko piasku to jak zderzenie z pociagiem.
Do tego wszystkiego kazdy producent by sobie zakaldal takie magnesiki juz w fabryce. To przeciez zadna tam kosmiczna technologia i bóg wie co.
To ze to nic nie daje poza spokojem kierownika to juz dawno dawno temu bylo odkryte.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
12-07-2014, 09:40
Post: #14
RE: Magnetyzery do czego????
Choinka zapachowa daje większy efekt. Polecam!
12-07-2014, 11:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2014 18:31 przez smok_wawelski.)
Post: #15
RE: Magnetyzery do czego????
14 cie postów naklepane na ten temat i d....a -zapytałem w jakim celu one są sprzedawane i nikt konkretnie nie odpowiedział ale z postów -,, wysnułem ,, że POWINNY wyłapywać opiłki metalu choć to pic na wodę foto montaż .Czy tak Huh
12-07-2014, 13:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2014 13:15 przez K9Darek.)
Post: #16
RE: Magnetyzery do czego????
Jakie opiłki metalu? Gdzie? ?U ślusarza w warsztacie?
Są sprzedawane dla napchania kieszeni sprzedawcy.
Magnetyzery miały niby wpływać na jakieś jony paliwa co miało niby wpływać na ich wartość energetyczną. Masło maślane gnojem napędzane.
Tu masz linki do stron gdzie tą bujdą zajmował się Auto Świat
http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/co...zery/2zrlz
http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/ma...wody/dpks7
http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/magnetyzery/xz8x7



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
12-07-2014, 20:19
Post: #17
RE: Magnetyzery do czego????
No to sobie poczytałem i poszerzyłem swoją wiedzę w trzecim artykule pisze ze jednak magnezyter może pomóc w strych modelach aut z silnikami w których były gażniki Smile
12-07-2014, 22:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2014 02:29 przez smok_wawelski.)
Post: #18
RE: Magnetyzery do czego????
(12-07-2014 11:16)grażyny napisał(a):  14 cie postów naklepane na ten temat i d....a -zapytałem w jakim celu one są sprzedawane i nikt konkretnie nie odpowiedział ale z postów -,, wysnułem ,, że POWINNY wyłapywać opiłki metalu choć to pic na wodę foto montaż .Czy tak Huh

dokładnie kolego każdy nabija posty ,a nic ciekawego do tematu nie wnosi



Mod - smok_wawelski
Kol. marcyb3 - nie chciałbym się czepiac bo sam w tym wątku też jestem nie bez winy ale Twoje stwierdzenie w tym poście również niewiele wnosi, prośba zatem do wszystkich (w tym do mnie również #10) o bardziej merytoryczne posty



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
14-07-2014, 23:07
Post: #19
RE: Magnetyzery do czego????
Eee tam! To nie jest temat, żeby coś fachowego napisać - pytanie jest oczywiste i bardzo dobrze opisane na sieci, artykułów na ten temat było już setki. Równie dobrze nie należy oczekiwać głębokich, fachowych analiz na temat "czy naklejenie orła na masce podniesie moc?". Prawdę mówiąc temat jest na pograniczu zaczepki do żartów, no i w dziale "niepoważnym" też jest przecież umieszczony. Są wakacje, jest luz...

Na poważnie, to na Wikipedii jest to całkiem dobrze wyłożone.

PS. Poparcie dla apelu OT Smoka #10. Apel jest rzeczowy i wyważony.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupić coś czego nie ma? Scrappy 8 2,611 19-09-2016 20:07
Ostatni post: PAMONIUSZ
  czego to chińczycy nie robią:) m-blue 11 6,097 03-10-2013 19:55
Ostatni post: maksmowlik
  Foto zagadka: do czego to służy? Czerwony 9 5,987 21-02-2013 16:13
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name