Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Magnetyzery do czego???? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-FORUM-OG%C3%93LNE)
+--- Dział: Off topic (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Off-topic)
+--- Wątek: Magnetyzery do czego???? (/Thread-Magnetyzery-do-czego)

Strony: 1 2


Magnetyzery do czego???? - marcyb3 - 10-07-2014

witam dzisiaj u brata w octavii zauważyliśmy coś takiego

[Obrazek: 668166089f5f.jpg]

[Obrazek: 971a81649bb7.jpg]

[Obrazek: 74cbe75cde8c.jpg]

[Obrazek: cfa177e36931.jpg]


dwa są umieszczone na przewodzie paliwowym ,a jeden duży na rurze powietrza , powiedzcie mi koledzy do czego to służy dokładnie, bo czytałem ze niby zmniejsza zużycie paliwa , zwiększa żywotność silnika i daje cichszą prace silnika, spotkaliście się z tym ??????????


RE: Magnetyzery do czego???? - DDiablo - 10-07-2014

Tak samo jak turbinka kowalskiego w maluchu. Efekt placebo i wyrzucenia kasy w błoto. Mogliby te opaski chociaż przyciąć :Big Grin


RE: Magnetyzery do czego???? - pretor - 10-07-2014

Miałem przez parę lat w 2 kolejnych samochodach: Vw T4 2.4 diesel i Audi 2.2 Turbo quattro w benzynie...w żadnym z nich nie zauważyłem żadnych pozytywnych ani negatywnych skutków Rolleyes

Moim zdaniem kasa wyrzucona w błoto Idea


RE: Magnetyzery do czego???? - jurekgo - 10-07-2014

witam jak to się mowi w dobrym słowa znaczeniu nie robmy sobie wody te opaski to jest tylko szybka kasa dla tego co pomyslal i sprzedaje i zarabia na niewiedzy ludzi ,i bron boze nie wyzucac na zlom bo zamalo waza żeby choć trochę na złomie zarobić


RE: Magnetyzery do czego???? - smok_wawelski - 10-07-2014

Czary mary, nie szkodza i nie pomagają tak jak pretor pisze
ukierunkowane na kasę dla producenta i sprzedającego i tyle


RE: Magnetyzery do czego???? - wesol - 11-07-2014

Rownie dobrz emozna tam nawinac różaniec i dwa kadzidła zapalić.


RE: Magnetyzery do czego???? - grażyny - 11-07-2014

To na co się powołują wciskając ten kit ludziom .


RE: Magnetyzery do czego???? - pretor - 11-07-2014

(11-07-2014, 09:45)grażyny napisał(a): To na co się powołują wciskając ten kit ludziom .

na to samo co księża w kościołach, na ludzką naiwność i niewiedzę Angel




RE: Magnetyzery do czego???? - dmusek - 11-07-2014

Magnetyzery do czego???? Do niczego!!!


RE: Magnetyzery do czego???? - smok_wawelski - 11-07-2014

Wybaczcie mi proszę Off-Topic

Moge przyjąć wypowiedż wesola w kategoriach żartu, choć ten różaniec też szczerze mówiąc bym zastąpił innym przemiotem, bowiem dla wielu ludzi jest on przedmiotem kultu religijnego.

Pretor wydaje mi się że żeby komuś coś zarzucać publicznie to wypadałoby podawać dowody a nie tylko pisać wyświechtane frazesy, które byc może kogoś obrażają lub zniesławiają.
Czy pomyślałeś może że smok_wawelski jest uczciwym księdzem, mnichem, pastorem itp. którego w ten sposób obrażasz ?
Czy pomyślałeś jak "mocno wykorzystują" tubylców i jaką ciężka kasę "biją" misjonarze na dalekich placówkach, czy wiesz jak wygląda ta robota i czemu owi tubylcy ich jeszcze w kotle nie ugotowali ?
Czy pomyślałeś że nawet jak jeden czy drugi ksiądz, pastor lub inny duchowny robi tak jak piszesz to należy to uogólniać do całej grupy ?
Czy pomyślałeś ze takie uogólnienie do wszystkich kościołów może obrażać czyjeś uczucia religijne ?
Idąc taką drogą rozumowania możemy po spotkaniu 1 drania Polaka (a na pewno każdy z nas przynajmniej 1-go spotkał) uogólnić że wszyscy Polacy to dranie zatem ja i Ty też w myśl takiego rozumowania bylibyśmy draniami - przecież to bez sensu.
Uogólnianie do całej grupy społecznej, zawodowej czy wyznaniowej uważam za mocno niewłaściwe - szczerze mówiąc na granicy zniesławienia i pomówienia czyli przestępstwa z art. 212 kk.
Regulamin forum co prawda w pkcie 5 dość niejasno to określa ale istnieje jeszcze netykieta a także Kodeks Cywilny i Kodeks Karny czy w końcu poczucie dobrego smaku w wyrażaniu się publicznie.
Ponadto uważam że to forum powinno być apolityczne, aklerykalne, awyznaniowe - każdy z nas ma jakieś poglądy, zapatrywania i ok każdy ma do tego prawo lecz na forum może pozostańmy przy dyskusji w tematach bez wyrażania naszych osobistych poglądów na politykę, wyznanie czy moralność, zwracajmy też uwagę na to co piszemy aby nie urażało to uczuć innych - tak będzie chyba bardziej twórczo i lepiej.