Ocena wątku:
Magnetyzery do czego????
10-07-2014, 21:48
Post: #1
Magnetyzery do czego????
witam dzisiaj u brata w octavii zauważyliśmy coś takiego

[Obrazek: 668166089f5f.jpg]

[Obrazek: 971a81649bb7.jpg]

[Obrazek: 74cbe75cde8c.jpg]

[Obrazek: cfa177e36931.jpg]


dwa są umieszczone na przewodzie paliwowym ,a jeden duży na rurze powietrza , powiedzcie mi koledzy do czego to służy dokładnie, bo czytałem ze niby zmniejsza zużycie paliwa , zwiększa żywotność silnika i daje cichszą prace silnika, spotkaliście się z tym ??????????



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Reklama

10-07-2014, 21:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 22:01 przez DDiablo.)
Post: #2
RE: Magnetyzery do czego????
Tak samo jak turbinka kowalskiego w maluchu. Efekt placebo i wyrzucenia kasy w błoto. Mogliby te opaski chociaż przyciąć :Big Grin



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
10-07-2014, 22:08
Post: #3
RE: Magnetyzery do czego????
Miałem przez parę lat w 2 kolejnych samochodach: Vw T4 2.4 diesel i Audi 2.2 Turbo quattro w benzynie...w żadnym z nich nie zauważyłem żadnych pozytywnych ani negatywnych skutków Rolleyes

Moim zdaniem kasa wyrzucona w błoto Idea
10-07-2014, 22:25
Post: #4
RE: Magnetyzery do czego????
witam jak to się mowi w dobrym słowa znaczeniu nie robmy sobie wody te opaski to jest tylko szybka kasa dla tego co pomyslal i sprzedaje i zarabia na niewiedzy ludzi ,i bron boze nie wyzucac na zlom bo zamalo waza żeby choć trochę na złomie zarobić
10-07-2014, 23:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 23:41 przez smok_wawelski.)
Post: #5
RE: Magnetyzery do czego????
Czary mary, nie szkodza i nie pomagają tak jak pretor pisze
ukierunkowane na kasę dla producenta i sprzedającego i tyle



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
11-07-2014, 06:17
Post: #6
RE: Magnetyzery do czego????
Rownie dobrz emozna tam nawinac różaniec i dwa kadzidła zapalić.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
11-07-2014, 09:45
Post: #7
RE: Magnetyzery do czego????
To na co się powołują wciskając ten kit ludziom .
11-07-2014, 17:14
Post: #8
RE: Magnetyzery do czego????
(11-07-2014 09:45)grażyny napisał(a):  To na co się powołują wciskając ten kit ludziom .

na to samo co księża w kościołach, na ludzką naiwność i niewiedzę Angel
11-07-2014, 20:04
Post: #9
RE: Magnetyzery do czego????
Magnetyzery do czego???? Do niczego!!!
11-07-2014, 23:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2014 00:57 przez smok_wawelski.)
Post: #10
RE: Magnetyzery do czego????
Wybaczcie mi proszę Off-Topic

Moge przyjąć wypowiedż wesola w kategoriach żartu, choć ten różaniec też szczerze mówiąc bym zastąpił innym przemiotem, bowiem dla wielu ludzi jest on przedmiotem kultu religijnego.

Pretor wydaje mi się że żeby komuś coś zarzucać publicznie to wypadałoby podawać dowody a nie tylko pisać wyświechtane frazesy, które byc może kogoś obrażają lub zniesławiają.
Czy pomyślałeś może że smok_wawelski jest uczciwym księdzem, mnichem, pastorem itp. którego w ten sposób obrażasz ?
Czy pomyślałeś jak "mocno wykorzystują" tubylców i jaką ciężka kasę "biją" misjonarze na dalekich placówkach, czy wiesz jak wygląda ta robota i czemu owi tubylcy ich jeszcze w kotle nie ugotowali ?
Czy pomyślałeś że nawet jak jeden czy drugi ksiądz, pastor lub inny duchowny robi tak jak piszesz to należy to uogólniać do całej grupy ?
Czy pomyślałeś ze takie uogólnienie do wszystkich kościołów może obrażać czyjeś uczucia religijne ?
Idąc taką drogą rozumowania możemy po spotkaniu 1 drania Polaka (a na pewno każdy z nas przynajmniej 1-go spotkał) uogólnić że wszyscy Polacy to dranie zatem ja i Ty też w myśl takiego rozumowania bylibyśmy draniami - przecież to bez sensu.
Uogólnianie do całej grupy społecznej, zawodowej czy wyznaniowej uważam za mocno niewłaściwe - szczerze mówiąc na granicy zniesławienia i pomówienia czyli przestępstwa z art. 212 kk.
Regulamin forum co prawda w pkcie 5 dość niejasno to określa ale istnieje jeszcze netykieta a także Kodeks Cywilny i Kodeks Karny czy w końcu poczucie dobrego smaku w wyrażaniu się publicznie.
Ponadto uważam że to forum powinno być apolityczne, aklerykalne, awyznaniowe - każdy z nas ma jakieś poglądy, zapatrywania i ok każdy ma do tego prawo lecz na forum może pozostańmy przy dyskusji w tematach bez wyrażania naszych osobistych poglądów na politykę, wyznanie czy moralność, zwracajmy też uwagę na to co piszemy aby nie urażało to uczuć innych - tak będzie chyba bardziej twórczo i lepiej.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupić coś czego nie ma? Scrappy 8 2,611 19-09-2016 20:07
Ostatni post: PAMONIUSZ
  czego to chińczycy nie robią:) m-blue 11 6,097 03-10-2013 19:55
Ostatni post: maksmowlik
  Foto zagadka: do czego to służy? Czerwony 9 5,987 21-02-2013 16:13
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name