Ocena wątku:
Półosie i przeguby
15-04-2017, 23:04
Post: #151
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Jakos za wiele ludziom nie pomogles i przez tyle lat to raczej niewiele napisales a taki niby dobry jestes. Czy adidasy lub nike zrobione nie w usa czy De a w chinach lub tajwanie nie sa lepsze od butow z turzyna? Gorsze sa bo sa zrobione tam gdzie tania sila robocza prad i podatki?

Wiem ze naprwno nie zrobiles tych 50 tys km autem dobrze butujac z niutem 450Nm bo zaden tripod tego nie zniesie. Zreszta pisalem tu wielokrotnie co tez widac nie zrozumiales ze luzow na polosiach sie nie maca bo raczej ciezko jest stwitdzic metoda macajewa luz pol milimetra gora 1mm.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

15-04-2017, 23:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2017 23:41 przez kalamb.)
Post: #152
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Po prawdzie wesol tez nie błyszczysz doświadczeniem. Stałe piszesz jedno i to samo. W kółko. Zakładałeś przeguby trzem taksiarzom i przerobiłes reklamówkę owych ;-) No szał powiem Ci ;-) ujmę to tak nie przekonałeś mnie do audi bo argumenty typu " bo to przecież GKN" "przecież się nie zużywają" i tym podobne bzdety słowne nie są żadnym konkretem. Wyraźnie widać na forum, ze dazysz przychylnością ludzi którzy pokornie się z Tobą zgadzają. Bez dyskusji. Natomiast gdy ktoś ośmieli się mieć odmienne zaczynasz się zachowywać jak panna i zarzucasz fochem. Wskaż proszę w tekście kolegi roman18 czy tez mojej informacje ze badaliśmy przeguby metodą macajewa? Wiesz co kto i jak robi na odległość? Masz takie zdolności? Uważasz wszystkich za idiotów? Czas wydorośleć :-) wesołych świat :-)

Ps. Nie potrzebuje buta i 450 niutonów żeby czuć się facetem ;-)
15-04-2017, 23:56
Post: #153
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Jak bedziesz czytal uwaznie to znajdzuesz ze pisal ze luzow nie ma. Ilu odobom juz pokazywalem zuzyte przeguby. Nawet Staszkowi kiedys pokazywakem. Powiedz mi jak zauwazysz wymierzysz luz w przegubie pol milimetra? Stale to powtarzam bo zapytania wiecznie powracaja. Ile zapytan mam o te przeguby na PW? Conajmniej ze 6-7 bylo jak nic. Ile tu sie tego walkuje. Jak taki ten skf taki cudowny to sobie zakladajcie pompy wodne z tej firmy. No moze sie nie rozleci.

Kalamb nie podoba ci sie to masz tam forum gdzie masz specjalistow od siedmiu bolesci. Tematow tam jest cale multum-zaczetych i nawet bez odpowiedzi co myslisz ze nie wiem ze wgladu tam nie mam? Tyle potrafia powiedziec inteligentnego zeby robic jak producent przykazal.
Tu masz pare wypowiedzi wczesniej odpowiedz kolegi ze zalozyl przegub od audi i jak opisal ow przegub ze jaki on jest mimo ze to uzywka. Przeciwnikow jednomasy tez jest cale mnustwo a ile osob naklonilem na jednak przejscie takowe. Probujesz mi tu wpierac bym na nowo udowadnial ze ziemia jest okragla. Nie chcesz to nie wierz twoja decyzja.
Nie mowie ze skf jest zly jakis bo to nie Kamoka wkoncu ale zwazywszy na okolicznosci wtop z pompami z rozrzadami i ostatnimi czasy z piastami to jakos unikam tej marki. Czasami przelata i taki skf i gsp tez jakis tam dystans tylko pamietaj ze okolicznosci tez sa wazne. Lawete wez i powoz troche auta na niej po ruropie to zobaczymy ile co wytrzyma. Na forum jestem juz pare lat i moderujac tu i administrujac nigdy mi nie chodzilo o jakies punkty liczniki itp. Jak mnie braklo to zaraz byl placz i zadypywanie mi poczty prywatnej. Bylo przejac paleczke. Marek szukal chetnych. Zostalem ja i Marcin plus paru jeszcze ludzi normalnych zawsze tu sluzacych pomoca itd. Zauwaz ze zawsze mowie ze ani ja nieomylny jestem i nie ma problemu pogadamy o jakichs rozwiazaniach mechanicznych itp ale niech to bedzie jakies konstruktywne stwierdzone sprawdzone zmacane a nie ze zalozylem i jest okej.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
16-04-2017, 00:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2017 00:51 przez kalamb.)
Post: #154
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Nadal argumenty żadne. Swoje wiesz nie umniejszam ani nie oceniam. Tylko przestań już sugerować innym debilizm i niewiedzę tylko dlatego ze Ty tak uważasz i oceniasz. Nie masz ku temu ani podstaw a tym bardziej prawa. Nikt z nas nie napisał ze sprawdzał przeguby macajewem i spróbuj to dokładnie sprawdzić zamiast z automatu bezmyślnie oceniać innych. Jeśli ktoś jeździ z lawetą zazwyczaj ciągnąc wózki na sprzedaż sam bedzie wiedział co dla niego dobre. Ja z lawetą nie jeżdżę ani nie potrzebuje. A Ty od razu oceniasz ze jeśli robię takie przebiegi to jestem laweciarzem ;-) nie nie jestem jest kilka zawodów innych które przyczyniają się do tego.
Jak już wspomniałem nie założę "trupa" z audi. Konkretnie i rzeczowo. Mam prawo do swojego zdania i również mam prawo dzielić się tym z innymi jeśli o to zapytają. Po to jest to forum.
To drugie jest niezależnym tworem pasjonatów a Tobie nic do tego jacy tam piszą ludzie o czym piszą i nie masz prawa ich oceniać a tym bardziej dyskredytować. Nie jesteś mistrzem świata! Choć wyglada na to ze za takiego się uważasz. Pisałem już i nie tylko ja odrobina pokory by się przydała! Forum bez Ciebie będzie działać nadal natomiast Ty bez tego forum chyba niekoniecznie jak widać, słychać i czuć ;-) tam jakoś nie poszalałes bo Twoje "profesorskie" zachowania zostały wypunktowane celnie i dosadnie. Przemyśl to na spokojnie. Lubisz puzzle? Pasjonuje Cię składanie aut ze szrotowych elementów? Jak jesteś taki dobry to kup se bułkę tartą i złóż sobie rogala ;-)
Ps. Nie jestem przedstawicielem handlowym GSP ;-)
16-04-2017, 08:32
Post: #155
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Kalamb nie wciskaj mi ani slow ktorych nigdy nie powiedzialem ani czegos co nigdy nie mialo miejsca bo znowu widze ze sytuacja powstaje jak kiedys. Stworz sobie wlasne forum i po temacie. Marek kiedys powiedzial ze czas pokaze jakie to bedzie forum i jak inny kolega powiedzial mi kiedys przez telefon-forum wzajemnej adoracji. Jakbys zaproponowal jakies inne calkiem przeguby od czegos mocniejszego jakas przerobke to bym ci kibicowal. Sporo ludzi zna mnie osobiscie i tez majstrowalismy wiele razy przy ich autkach i wydaje mi sie ze powiedza ze wcale nie jestem taki jak tu podajesz. Naprawde zadne wyniki postow czy inne nie sa mi do szczescia potrzebne. Na forum astryG kiedys mnie zaproszono. Sporo tam ludzi kumatych i czasem bywaly tez spiny i raz tez mi tam gosc zarzucil ze sie nie znam. Tez bylo ze mam jakis tytul przyznany eksperta. No to na moj wniosek ustawiono mi na zwyklego forumowicza. I co o tym gosciu jakos dzis nie slychac i nic wiecej inteligetnego nie powiedzial tam. A ja jestem i jeszcze sluze pomoca.

Dajmy juz spokuj bo mnie to tylko meczy i nie jest mi to potrzebne.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
16-04-2017, 08:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2017 09:21 przez kalamb.)
Post: #156
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Szkoda sensu z wróbla sokoła nie zrobi. Skończ już te przechwałki bo mnie to nie imponuje zwłaszcza na tle tego co tu wygadujesz. Mnie meczy Twoje zarozumialstwo. Temat powróci gdy znów się do kogoś z forumowiczów bezpodstawnie przyczepisz. Wesołych Świąt

Ps. Ortografia
 Thanks given by: sycylyjczyk
16-04-2017, 10:38
Post: #157
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Chłopaki mały OF TOPIC nam się zrobił.
teraz przyjmijmy ze mam przegub do zmiany i po tych wpisach nie wiedziałbym co mam zrobić i chyba utworzył bym nowy temat.

Panowie to jest tak
-Kto chce miec nowe to wstawi nawet za 1000zł i później ewentualnie będzie żałował
-Kto chce pomajsterkować i za 50 czy 100zł przerobić od audi i ma to mieć skutek ze przestanie walić i jazda znów jest jazdą to dlaczego nie??

Obaj macie racje

Ps Wesoł faktycznie nieraz za szybko rzuca słowa krytyki ;]
Ale to już chyba urok FORUM

Panowie WESOŁYCH ŚWIĄT



Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
16-04-2017, 11:17
Post: #158
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Pablo
To nie forum kształtuje klimat tylko ludzie i urok forum od nich tylko i wyłącznie zależy ;-)
Co do przegubów założyłem takie jakie chciałem moja sprawa, przejechałem 50 tys auto prowadzi się świetnie nic nie wibruje, nie wali, jest w porządku, ktoś o nie pytał podzieliłem się opinią to wszystko. Oberwało mi się zem niedouczony ;-) kolega roman18 to samo. We wcześniejszych postach w tematach o przegubach to samo.
Wyjaśniłem dokładnie dlaczego nie założę "szrotu" z Audi czytelnie i wyraźnie mam takie prawo. Znowu połajanka od "profesora" doktora Wiktora wektora. Sorry ale wystarczy.
Są tutaj koledzy np Tolus24 którzy faktycznie wykazują się nieporównywalnie większa wiedzą praktyczną i nie "doktoryzują się" ;-) kilkakrotnie rozmawiałem z kolega Tolus24 miałem konkretne pytania i nigdy nie wyczułem relacji profesor - uczeń bo jakby nie o to chodzi prawda?
Miłych Świąt :-)
 Thanks given by: BOGUSS
16-04-2017, 11:28
Post: #159
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Kalamb idziesz na odpoczynek bo starczy juz tych wycieczek.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
16-04-2017, 18:41
Post: #160
RE: Półosie i przeguby - nowe czy regenerowane?
Wesol

Te podejdą?

https://www.olx.pl/oferta/polos-prawa-or...0ba2216f5d

https://www.olx.pl/oferta/pol-os-polos-q...0ba2216f5d

oczywiście chodzi o przegub wew. a nie o całą półoś.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Półosie sharan 4Motion Strazak93 1 1,366 07-03-2019 14:27
Ostatni post: arekkrosno
  Legendarne przeguby... Pomocy! MelGrzybson 21 8,396 03-02-2016 23:53
Ostatni post: toma126
  Przeniesienie napędu Sharan V6 /Półosie i przeguby/ bugi78 10 6,278 21-12-2014 01:19
Ostatni post: piwek86

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name