Ocena wątku:
Okleina kokpitu
08-03-2012, 23:50
Post: #21
RE: Okleina kokpitu
(08-03-2012 22:14)piwek86 napisał(a):  jak już ktoś podeśle panu hartmanowi szablon to ja sie tez wpisze na liste całego kompletu z całym uchytem na drzwiach Smile

Zastanow sie nad ta folia 3M wydaje mi sie ze fajniejszy efekt i mozna samemu sobie to duzo dokladniej dociac
Reklama

09-03-2012, 22:57
Post: #22
RE: Okleina kokpitu
oklejałem wczesniej w passacie sam aluminiowa szczotkowaną cos takiego i wyszło to bardzo kiepsko Okleina hartmann jest wypukła lepiej sie to prezentuje np na konsoli radia din 2 po drugie montaż hartmann 15 minut a rozbieranie wszystkiego to więcej roboty chociaż niepowiem spróbuje rączki okleic 3m sam jak wyjdą wtedy pomyśle dalej Smile
13-03-2012, 01:40
Post: #23
RE: Okleina kokpitu
(09-03-2012 22:57)piwek86 napisał(a):  oklejałem wczesniej w passacie sam aluminiowa szczotkowaną cos takiego i wyszło to bardzo kiepsko Okleina hartmann jest wypukła lepiej sie to prezentuje np na konsoli radia din 2 po drugie montaż hartmann 15 minut a rozbieranie wszystkiego to więcej roboty chociaż niepowiem spróbuje rączki okleic 3m sam jak wyjdą wtedy pomyśle dalej Smile

Ale okleina hartmana nie okleja tak dokladnie jak mozesz to zrobic ta folia 3m no i te uchwyty wygladaja nieszczesnie a znowu okleic uchwyty 3m a reszte hartman to troszke slabo moze to wygladac
06-06-2012, 11:48
Post: #24
RE: Okleina kokpitu
hej, ja wlasnie oklejalam plastiki w Alhambrze z 2001 roku, bo kupiona byla w stanie raczej malo zadowalajacym. Zainwestowalam troche w folie carbon i okleilismy z partnerem wszystkie klamki i elementy plastikowe. Poki co auto stoi caly czas na sloncu i nic sie nie odkleja- a z nakladaniem foli to zalezy- na bardziej plaskich powierzchniach idzie moment i bez wiekszego problemu, za to z klamkami bylo troche zabawy ze wzgledu na detale i rozne katy- ale wszystko da sie zrobic. Skoro kobieta dala rade to wam tez sie uda- powrzucam pozniej fotki by pokazac jak to wyglada u nas Smile PS przymierzamy sie do oklejania zewnatrz auta vinylem, robil to juz ktos?
08-06-2012, 12:15
Post: #25
RE: Okleina kokpitu
lepsze od folii do wnętrza auta jest flokowanie.

zobaczcie efekty:

http://www.google.pl/search?q=flokowanie...66&bih=601



Jeżdżę na felgach KUTYCH firmy slik i dziur się nie boję - http://www.forgedwheels.pl
09-06-2012, 00:09
Post: #26
RE: Okleina kokpitu
dobrze zrobione moze i wyglada fajnie, ale wez to potem czysc i pielegnuj... u mnie przy dzieciakach to raczej by sie nie sprawdzilo Smile
09-06-2012, 14:28
Post: #27
RE: Okleina kokpitu
(08-06-2012 23:48)hanskloops napisał(a):  flokowanie przypomina mi maskotkę misia, to nie wyglądało by za dobrze w aucie takim jak Sharan

no ale, każdy ma swoje gusta przecieżBig Grin

flokowanie to trwałość.
masz różne rodzaje tkaniny, rożny włos w tym i połyskowy i carbonopodobny.
Flock nie boi sie nagrzewania promienia słońca i skutecznie chroni deskę, bo ciepło w mniejszym stopniu dociera do plastiku/ obicia.
Oczywiśćie, że musi się podobać właścicielowi.



Jeżdżę na felgach KUTYCH firmy slik i dziur się nie boję - http://www.forgedwheels.pl
14-06-2013, 15:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2013 16:01 przez dadi.)
Post: #28
RE: Okleina kokpitu
Odświeżę temat.

Robił ktoś elementy wnętrza metodą hydrografiki ?

Tym sposobem możemy sobie zrobić dowolny wzór, zero oklejania i mamy wzór w każdym zakamarku (co ważne przy uchwytach drzwi) Wink

Podobno metodą domową też da się to załatwić, potrzebne materiały: folia do hydro, aktywator, pojemnik z ciepłą wodą i to chyba na tyle Smile


Na YouTube jest filmik w warunkach domowych. Warto, bo takiego efektu się foliami nie uzyska.

PS: jeszcze potrzebny jest podkład (można w sprayu) i chyba bezbarwny na koniec.
14-06-2013, 17:40
Post: #29
RE: Okleina kokpitu
Jak wyprobujesz daj cynk Wink
28-02-2014, 17:50
Post: #30
RE: Okleina kokpitu
a ja mam pytanie jak wyjąć ten schowek górny centralny??też muszę coś z tą pokrywą zrobić bo jest nieco zniszczona..




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name