Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okleina kokpitu
#11
ja do kazdego samochodu zamawiam okleine Od pana HArtmana i powiem niezawiodłem sie Smile do sharana tez bede zamawiał Smile
Odpowiedz




#12
Zróbcie trochę fotek, może i ja bym się skusił jakby sensownie to wyglądało.
Sharan ADY 2.0 + LPG
Peugeot 406 - ukochane auto
Kiedy każdy pomysł zaczyna wydawać Ci się genialny - dopij wódkę i idź spać
Odpowiedz
#13
Tak to wyglada

[Obrazek: img4331y.jpg] [Obrazek: img4332r.jpg]
[Obrazek: img4333m.jpg]

[Obrazek: img4335wh.jpg]
[Obrazek: img4337te.jpg]
[Obrazek: img4341a.jpg]
[Obrazek: img4342lg.jpg]
[Obrazek: img4343z.jpg]
[Obrazek: img4346d.jpg]
[Obrazek: img4347b.jpg]
[Obrazek: img4349z.jpg]
[Obrazek: img4350q.jpg]
[Obrazek: img4351x.jpg]
Odpowiedz
#14
mi coś fotki nie działają Sad
Odpowiedz
#15
tutaj masz link do galerii http://imageshack.us/gal.php?id=qpimktTgzaCsl6bcmd3W06g
Odpowiedz
#16
źle to nie wygląda Smile
ale szkoda, że rączki nie są całe oklejone. Sad
Odpowiedz




#17
Tak jak wcześniej wspominałem nie mój typ okleiny, ale ładnie wyszło wszystko oprócz rączek, koniecznie trzeba by je okleić całe i będzie ładnie Smile robota na + Wink
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#18
no raczki tez mi sie nie bardzo podobaja ale lepsze to niz czarne poprzecierane cale

moze za jakis czas beda robic raczki na caly plastik to nawet ciekawie bedzie to wygladalo
Odpowiedz
#19
Jezeli ktos z was bylby zainteresowany kupnem owego zestawu to rozmawialem z gosciem i jest on w stanie zrobic okleine na caly uchwyt drzwi tylko trzeba by mu zrobic szablon i wyslac poczta

on sam powiedzial ze nie robi tej okleiny na caly uchwyt bo mowi ze moze pekac na zgieciu ale jak to montowalem to wydaje mi sie ze nie powinno byc z tym problemu bo pod wplywem ciepla robi sie ona mieciutka i fajnie sie to kladzie
Odpowiedz
#20
jak już ktoś podeśle panu hartmanowi szablon to ja sie tez wpisze na liste całego kompletu z całym uchytem na drzwiach Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości