Ocena wątku:
Okleina kokpitu
13-02-2012, 00:11
Post: #1
Okleina kokpitu
Witam
Bawil sie ktos z was moze w oklejanie kokpitu w sharanie chodzi mi dokladnie o taki zestaw http://moto.allegro.pl/show_item.php?ite...3b4cdce0d1
Reklama

17-02-2012, 16:44
Post: #2
RE: Okleina kokpitu
widze ze nikt z was tego nie kupowal takze jak dojdzie do mnie przesylka to dam znac jak to wyglada a jak bedziecie zainteresowani to wrzuce fotki
17-02-2012, 21:28
Post: #3
RE: Okleina kokpitu
Kolega się bawił w innym vw z tym, że nie w takie okleiny limuzyno podobne tylko w stickersy i generalnie problemu nie ma jak ktoś na spokojnie podejdzie do tematu to problemu nie powinno być.



[Obrazek: vd1c.jpg]
17-02-2012, 22:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2012 22:04 przez Collega.)
Post: #4
RE: Okleina kokpitu
boje sie tylko ze na rogach bedzie to wysokie i bedzie odstawiac i jezeli grzeje sie to suszarka zeby sie trzymalo to zastanawiam sie czy nie bedzie odchodzic w upalne lato
17-02-2012, 23:12
Post: #5
RE: Okleina kokpitu
jeśli jest to podgrzewane podczas nakładania to myślę, że więcej jak 60 stopni tam puszczasz, więc w lato nie powinno to mieć problemu, po za tym w sharanie w miarę pod kątem prostym jest na desce zrobiony panel to też takie słońca nie powinno dostawać, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jak to mówią Wink, ja osobiście nie lubię tego typu dodatków wole oryginał tak jak fabryka dała



[Obrazek: vd1c.jpg]
18-02-2012, 00:14
Post: #6
RE: Okleina kokpitu
Collega, wrzuć fotki efektu końcowego, i opisz czy było ciężko z robocizną. Ja też o czymś takim myślałem, bo to, jak dla mnie, daje fajny efekt wizualny.



VW Sharan Family '99 2.0 ADY - no lpg
Raczej ostrożny rozmówca
18-02-2012, 12:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2012 12:35 przez Collega.)
Post: #7
RE: Okleina kokpitu
(17-02-2012 23:12)__ArroW__ napisał(a):  ja osobiście nie lubię tego typu dodatków wole oryginał tak jak fabryka dała

Ja tez wole oryginal ale niestety orginalne sie powycieraly juz wiec moze ta okleina jest jakas opcja zeby znowu wszystko w srodku wygladalo ladnie ;]

[Obrazek: orzech1.jpg]
Wybralem taki kolor kierowalem sie tu tym zeby byl jak najbardziej podobny do tej listwy ktora idzie przez cala deske rozdzielcza no i wrazie gdyby nie wygladalo to ladnie to sprzedajacy pisze ze na okleinie jest taki klej ktory nie nie uszkodzi orginalnych plastikow w przypadku demontazu

Tak wyglada caly komplet mozna go sprecyzowac pod swoj samochod tzn. ile szyb el. jaka klima itp.
[Obrazek: vw18.jpg]
18-02-2012, 22:27
Post: #8
RE: Okleina kokpitu
Miałem kiedyś z tej firmy w pasku b4 w kolorze szczotkowane aluminium.
Wyglądało fajnie - nie powiem. Montowałem w upalny dzień i z suszarką. Nie przesadź z temperaturą bo potem "spływa" z pionowych miejsc jak jest za ciepło. Generalnie wytrzymało mi to w takim stanie jak zrobiłem z 3 lata i którejś zimy przy dużych mrozach trochę się poodklejały rogi w niektórych miejscach i mimo próby naprawy na ciepło to nie było już to samo (klej się chyba "skończył") Również jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie bo też nad tym myślałem i w tym samym kolorze co ty. Rozważałem też folie carbonową - plastiki w sumie łatwo wyjąć i nie byłoby takiego "grubego" efektu. Kolega zrobił tak sobie w golfiku 4 i efekt bardzo bardzo zbliżony do oryginału od vw.



był VW Sharan 4Motion 116 PD 2005 Business
19-02-2012, 01:56
Post: #9
RE: Okleina kokpitu
No wlasnie je tez bedze wyciagal wszystko z auta i oklejaw domu zeby bylo lepiej zrobie fotki jak to wyglada jak juz zaloze. Ta karbonowa ma wydaje mi sie za duzo srebrnego i moze sie bardzo rzucac w oczy a ja wole troche skromniej bardziej pod orginal
19-02-2012, 09:02
Post: #10
RE: Okleina kokpitu
Powiem szczerze ze mialem tez stycznosc z tym oklejaniem ale chyba te nakeljki byly gorszje jakosci bo odrazu mi to sie nie podobało.
Ja raczej sklaniałbym sie do pomalowania tych plastików na jakiś fajny kolor.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name