Ocena wątku:
Nadmuch ( nieprzyjemny zapach)
04-02-2012, 19:18
Post: #21
RE: Nadmuch ( nieprzyjemny zapach)
No to masz odpowiedź . Smaży się silniczek lub rezystor
Reklama

05-02-2012, 11:09
Post: #22
RE: Nadmuch ( nieprzyjemny zapach)
sprawdzałem jeszcze raz tym razem przy zapalonym silniki i na zgaszonym ,,
1- Na zgaszonym nadmuch na biegu od 1-4 chodzi ok i nie emituje zadnych przykrych zapachow
2- Na zapalonym silniku problem juz sie pojawia .. smrod jednak na kazdym biegu
3- Gdy juz samochód jest w (ruchu) nic nie czuc , ale wystarczy ze stane w korku problem pojawia sie na nowo .

Ech nie wiem moze złą strona filtr załozyłem ? Smile))))
05-02-2012, 13:20
Post: #23
RE: Nadmuch ( nieprzyjemny zapach)
sprawdź może jeszcze czarną skrzyneczkę bezpiecznikowy tą na akumulatorze , Tam też lubią się pali styki a dokładnie smaży się kabel + od alternatora . U mnie stopiła się cała , pomogło przelutowanie nowych kabli z nowymi końcówkami . niestety starego kabla przegrzanego nie da się przylutować
05-02-2012, 22:10
Post: #24
RE: Nadmuch ( nieprzyjemny zapach)
hmm... u mnie wygląda że wszystko jest ok i nic się nie smaży a jednak coś śmierdzi jakby spaliny jakby płyn :/ a może to problem z nagrzewnicą że jest gdzieś dziurka i płyn tak dziwnie pachnie już sam nie wiem :/
20-04-2014, 22:58
Post: #25
RE: Nadmuch ( nieprzyjemny zapach)
panowie mam ten sam problem, śmierdzi jak cholera z nawiewu , słyszałem że są jakieś specyfiki do wlania do kratek , tylko nie mogą być chyba za agresywne żeby nagrzewnicy szlag nie trafił , polecicie jakiś środek ? ktoś mi mówił o occie , ale sam nie wiem
15-05-2014, 09:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2014 10:06 przez speque.)
Post: #26
RE: Nadmuch ( nieprzyjemny zapach)
Cześć

Tez mam problem jakby spalinowych zapachów z nawiewu na postoju na wolnych obrotach. Zakładałem dotychczas że to silnik ale teoria rezystorka przemawia do mnie. Na zgaszonym silniku dokładnie nie testowałem ale nie zdarzyło się żeby coś śmierdziało (musze sprawdzić jeszcze wszystkie prędkości). Tak czy inaczej CZY PROBLEM ZOSTAŁ ROZWIĄZANY ? i o jaki rezystorek smażący się chodzi ? Myślę, że to dobry trop.

dzięki i pozdrawiam

ps. mój problem poruszałem juz na forum wcześniej: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=5585




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name