Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Car-Audio Ground Zero by Sharan
#11
obudowa źle nie wygląda. ale miejsce w bagażniku zerowe??
przymocowałeś to jakoś do podłogi czy nie?
Odpowiedz




#12
Tak obudowa jest przymocowana do podłogi na rzepach !Wink będzie na wierzch jeszcze plexi tylko zapomniałem wziąć z miejsca gdzie było to montowane i podświetlone to będzie na niebiesko LEDWinkObudowa jest zrobiona tak żeby można było wozić na niej bagaże itd!Wink
Odpowiedz
#13
ja mam zamiar zrobic to podobnie. tyle ze u mnie auto jest w konfiguracji 5osob a od czasu do czasu jest na siedem i wymyslilem ze zrobie zabudowe na podlodze pod konfiguracje 5osobowa a jak bede musia wstawic dodatkowe fotele to poprostu zabudowe bede wyciagal a kable beda zrobione na zlaczach. co o tym myslicie??
Odpowiedz
#14
wykonanie... słabe
kable na wierzchu leżą ni ładu ni składu
Odpowiedz
#15
zrób porządek z kablami pospinaj w wiązki, oczywiście zasilające osobno sygnałowe osobno.
Co do obudowy jak chcesz wozić bagaże to mam nadzieje że jest dobrze wentylowana.
(28-11-2011, 22:31)luki058 napisał(a): ja mam zamiar zrobic to podobnie. tyle ze u mnie auto jest w konfiguracji 5osob a od czasu do czasu jest na siedem i wymyslilem ze zrobie zabudowe na podlodze pod konfiguracje 5osobowa a jak bede musia wstawic dodatkowe fotele to poprostu zabudowe bede wyciagal a kable beda zrobione na zlaczach. co o tym myslicie??
pomysł niegłupi, ale można zrobić naprawdę dobrze grający przód i ten tył w cale aż tak potrzebny nie będzie.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#16
Są 4 wiatraki z tyłu kable są pospinane więc o co Wam chodzi wsio jest zrobione profesjonalnie !Wink
Odpowiedz




#17
może chodzi o to że kable zasilające są razem z kablami sygnałowymi.

ps. fabrycznie miałeś dwie zapalniczki w bagażniku obok siebie?? bo ja mam jedną tam gdzie ty masz dwie i jeszcze mam na drugim boczku za fotelem z drugiego rzędu.
Odpowiedz
#18
zapewne. Ja tez mam tak ori ze dwie obok siebie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#19
Mam fabrycznie 2 obok siebie Wink
Odpowiedz
#20
[img][Obrazek: dsc01007p.jpg]

Tak wygląda z podświetleniem Wink
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wymiana audio w galaxy 02 feri-acz 7 3,128 30-10-2018, 15:33
Ostatni post: kalamb
  car audio sharan by saltech saltech 16 4,695 22-03-2018, 11:19
Ostatni post: saltech
  Audio a alternator z akumulatorem badgerman 27 13,706 28-10-2013, 01:28
Ostatni post: Osiah
  Ford Galaxy MK II audio z monitorów w zagłówkach Doki 1 2,777 26-06-2013, 23:59
Ostatni post: moherydz
  Audio GALAXY MK2 (2001) (POMOCY!!!) boofet 4 4,359 11-10-2012, 15:19
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości