Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Car-Audio Ground Zero by Sharan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie od jakiegoś czasu cały czas po głowie chodziło mi zrobienie w Sharanie Car-Audio takiego z prawdziwego zdarzenia i zdecydowałem się to zrobić:
*Woofery Coral Target TLK 600
*Maskownice Ground Zero
*Subwoofer Ground Zero 600RMS
*Zwrotnice Ground Zero przód+tył
*Głośniki średnio-tonowe Ground Zero
*Monoblok do Subwoofera Ground Zero+sterownik bass-u
*Kondensator Ground Zero 1 Farad
*Cała elektryka
*Zabudowa pod monoblok i kondensator+podświetlenie sterowane

Fotki sprzętuWink
[img][Obrazek: img0039oa.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]
[img][Obrazek: img0040nj.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]
[img][Obrazek: img0047ir.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]
[img][Obrazek: subwooferautogroundzero.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]

!!brawo!! też się zastanawiam nad audio ale muszę to dobrze przemyśleć ponieważ często wykorzystuję cały bagażnik.

czekam na efekt końcowy Big GrinBig Grin
okej ale co to sa te "Coral Target TLK 600" ?? Przecież to jakiś szajs i poza wygladem to raczje nie jest to nic dobrego. Bez obrazy ale taki jest fakt.
te głośniki Coral Target TLK 600 to pod radio czy wzmacniacz? nie wiem co to za głośniki, ale na samym radiu to nic dobrego nie zrobisz...
Mam wzmacniacz Blaupunkta 800 WATT RMS.Firma Coral jest nieznana przez większość osób,ponieważ jest to sprzęt profesjonalny a nie "sklepówka"jak np:JBL !!!.Wszystko jest zrobione jak w poważnym Car-Audio osobno wzmacniacz pod woofery osobny monoblok pod niski ton.)
Troszke wspolpracowalem z kolesiami zajmujacymi sie audio ( w wiekszosci domowym) w Szczecinie wiec powiem szczerze ze nie slyszalem jakichs pochelbnych opini nigdy o tej firmie. Kiedys cos tam robili w starsztch czasach ( 70's i 80's) ale to bylo co i nnego wtedy. Dzisiaj pozadne podzespoly glosnikowe robą firmy takie jak JLaudio, vifa, scan speak, DLS i oczewiscie wiel innych i szkoda wymieniać. nawet na allegro nie wystepuja te wspaniałe coral'e. Kiedys slyszalem ze wspołpracowali z JBL ale tez krążyly opinie ze podrabiali JBL'a ale zeby mi ktoś powiedzial ze to cenina marka( znana czynie znana) to nigdy w życiu. Sorry ale tak ajest prawda. Zreszta konstrukcyjnie juz widze ze jak to ma byc woofer to niech mi ktoś powie jakim sposobem ma to reporodukować pozadny bas jesli nie tyle magnes jest jakis mały ale sama cewka lichawa. Zobacz jak wyglada cewka w kolumnach Dynaudio w stosunku do srednicy glosnika. Zreszta bas z drzwi to troszke brzmi groteskowo juz na wstępie. Mam pozadne glosniki w domu 16 i jesli mi podejda w drzwi to zaloze je napewno do sharana. Są to głośniki firmy wharfedale. Membrana z plecionego kewlaru ale glowienie mi chodzi oto iż mają wspaniała reprodukcje srednicy. Firma brytyjska oczewiście. JEsli chodzi o dziedzine audio to najlepsze sprzety robia Brytyjczycy i Duńczycy. JA uznaje vife/scan speak oraz sporo marek brytyjskich ktorych wymieniać nie bede.

Ciekawi mnie kto jest dystrybutorem w Polsce tego Corala. bo ja jakos nie moge nic znaleźć bo cała reszta to moge podac kto co i kiedy.
Spokojnie poczekajcie jak będzie wszystko skończone Winkwtedy ocenicie.Corale są sprowadzane z zagranicy!Tak samo jak głośniki firmy AD z Włoch.
czekamy na efekt Smile
Prawdopodobnie w sobotę będzie montażWinkWrzucę dokładne fotki
Efekt końcowyWink
[img][Obrazek: dsc00992fj.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]
[img][Obrazek: dsc00999kl.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]
Stron: 1 2 3