Ocena wątku:
Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
12-06-2017, 10:30
Post: #11
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Zew morza... nie ma na to rady. No to powodzenia!
Reklama

12-06-2017, 13:35
Post: #12
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Przede wszystkim stawiałbym na małe miejscowości. Raz, że taniej, więcej miejsca na plaży to cisza i spokój Smile
14-06-2017, 22:10
Post: #13
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
witam polecam ośrodek Bohaczykowo w dębkach na plaże wożą meleksem choć nie jest daleko ośrodek dla rodzin z dziećmi super plac zabaw dla pociech byłem w poprzednie wakacje i gorąco polecam
15-06-2017, 12:00
Post: #14
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
(14-06-2017 22:10)szybki83 napisał(a):  witam polecam ośrodek Bohaczykowo w dębkach na plaże wożą meleksem choć nie jest daleko ośrodek dla rodzin z dziećmi super plac zabaw dla pociech byłem w poprzednie wakacje i gorąco polecam

Nie byłem tam ale sprawdziłem. Mają same dobre opinie także warte zainteresowania. Szczególnie że mają dobre zaplecze dla dzieci ,a to mi b.pasi. Także czasem może być polskie morze tego roku
06-07-2017, 14:32
Post: #15
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Polecam miejscowość Krynica Morska, bardzo mała mieścina, korzystne ceny, naprawdę można odpocząć i nawdychać się jodu.
Dla osób, które mają większe oczekiwania co do aktywności polecam Sopot.
Plaża oraz bogate zaplecze gastronomiczno rozrywkowe, szybki dojazd do Gdańska i Gdyni.



Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
07-07-2017, 20:57
Post: #16
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Ja bylem w krynicy morskiej lebie jaroslawcu a w tym roku w karwi przed sezonem fajne w kaewi jest to ze blisko do morza nie rozjechane na 3km tylko fajnie wszystko w poblizu ale najbardzie widzi sie mi leba prak dinosaurow jak ktos wspomnial sarbsko w poblizu fokarium wydmy konieczne do zwiedzenia. Mowi ktos musi byc morze ptzynajmniej wychodzi na korzysc naszym pociechom pojedziesz na wegry wymoczysz tylek w basenie sttacisz forse i zero korzysci a tu chociaz troszu jodu dychna.
11-07-2017, 22:48
Post: #17
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Ja w tym roku byłem w Gdańsku Brzeźnie polecam park przy plaży bomba syn się wyszalał są place zabaw na plaży też było super niedaleko port więc Kacper podziwiał kontenerowce i promy naprawdę polecam




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Jadymy na WAKACJE! mamwi 34 9,832 21-10-2016 11:11
Ostatni post: jester
  Pomoc nad morzem.... nieldos 17 7,312 30-07-2014 16:32
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name