Ocena wątku:
Jadymy na WAKACJE!
29-07-2016, 11:58
Post: #1
Wink Jadymy na WAKACJE!
Dzisiaj o północy wyjazd do Rewy Big Grin Jak załaduję samochód to wrzucę zdjęcie. Czegoś takiego na tygodniowy wyjazd chyba nie widzieliście Tongue Nawet krajalnica jedzie Big Grin



Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Reklama

29-07-2016, 13:07
Post: #2
RE: Jadymy na WAKACJE!
A tak na weekend poduszki, kołdry Wink
29-07-2016, 13:25
Post: #3
RE: Jadymy na WAKACJE!
(29-07-2016 11:58)mamwi napisał(a):  Dzisiaj o północy wyjazd do Rewy Big Grin Jak załaduję samochód to wrzucę zdjęcie. Czegoś takiego na tygodniowy wyjazd chyba nie widzieliście Tongue Nawet krajalnica jedzie Big Grin

Obserwacja mojej żony jest taka, że przy rodzinie wielodzietnej, wyjazd na 3 dni albo 3 tygodnie wymaga tyle samo pakowania. No i jak dotąd to się zawsze potwierdza.

Jak już tam będziesz, to polecam w Pucku: https://goo.gl/5F3vQC
Najlepsze ryby, jakie w życiu jadłem.

Udanego wyjazdu!
29-07-2016, 18:13
Post: #4
RE: Jadymy na WAKACJE!
Heh...
Trzy lata temu jechaliśmy z kumplem do Chorwacji. Ja Sharanem on tą nowszą multiplą (multipla może i minimalnie szersza ale przestrzeni bagażowej tam prawie nie ma). U mnie na pokładzie dwoje dorosłych i dziecko, u niego dwoje dorosłych i trójka dzieci.
Wypad zaczynaliśmy spod mojego domu.

Więc pakuję żarcie, graty, ciuchy, graty, ciuchy. Jak osiągnąłem poziom przekraczający dolną krawędź szyb, zacząłem redukować (ciuchy :-)). I tak wyszło, że tylna szyba była częściowo przysłonięta :-).
Mówię do żony, że kumpel to pewnie dwie "trumny" na dachu będzie mieć... - przyjechał bez dodatowych bagażników, wszystko spakowane do środka, paliłem się ze wstydu :-)

Co prawda później pożyczał ponton, sprzęt do nurkowania, nie musiał kupować wody mineralnej bo ja miałem zapas... no ale...



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
29-07-2016, 19:11
Post: #5
RE: Jadymy na WAKACJE!
Czyli tradycyjnie przed urlopem na pytanie jakie masz auto? Odpowiedz brzmi zawsze tak samo: ,,Za małe" Big Grin
29-07-2016, 23:33
Post: #6
RE: Jadymy na WAKACJE!
Chyba posiadanie sharana to pewien ślepy zaułek... Ponieważ moj już swoje lata ma, zastanawiam się co go zastąpi. Są dwie wersje - albo nowszy sharan albo... T4?
Bo nie wiem w co się zmieszczę przyzwyczajony do takiej przestrzeni :-)



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
30-07-2016, 14:03
Post: #7
RE: Jadymy na WAKACJE!
Człowiek się przyzwyczaja do dobrego...
A swoją drogą, to nie ma czegoś takiego jak "za duży samochód".
05-08-2016, 17:01
Post: #8
RE: Jadymy na WAKACJE!
gdzie te fotki ? Big Grin chętnie bym popatrzył Tongue
05-08-2016, 21:07
Post: #9
RE: Jadymy na WAKACJE!
jakbyś na chorawcje jechał to jeszcze worki ziemniaków konserwy wodę mineralna bys musiał zapakować wiec nie narzekaj Big GrinBig Grin znajomi jechali to jakby na wojne jechali tyle brali Big Grin ale później fotki na fejsa sa z chorawcji
06-08-2016, 12:50
Post: #10
RE: Jadymy na WAKACJE!
Sąsiedzi jak teraz wyjedzali do wloch to pelne bagazniki
% brali jakby tam nie mieli co pic, a o jedzeniu nie wspomne..




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia? marqs85 16 4,540 11-07-2017 22:48
Ostatni post: szybki83

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name