Ocena wątku:
Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
01-04-2017, 10:01
Post: #1
Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Witam, jako że ciepło się robi i jak co roku szykuje się wyjazd nad Polskie morze szukam jakiejś miejscówki wartej polecenia. Jadę z 4 latkiem i 5 miesięczną córką dlatego zależy nam aby było w miarę komfortowo ale i cicho. Dobrze jak by było nie daleko do morza tak aby można z wózkiem sobie przejść. W ubiegłym roku byłem w Karwi, super plaża, akurat kwatera była jakieś 3 km od morza ale dla rodziny z dziećmi rewelacja no i dosyć tanio.(25-30zł osoba)
Morze macie jakieś miejscówki warte polecenia?
Ja osobiście polecam http://iza.nocowanie.pl/
Aha raczej interesuje mnie część, od Gdańska max do Darłówka.
Reklama

01-04-2017, 10:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2017 10:41 przez bialekmleko.)
Post: #2
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
(01-04-2017 10:01)marqs85 napisał(a):  Aha raczej interesuje mnie część, od Gdańska max do Darłówka.

A patrzyłeś okolice Jarosławia? To jest trochę na wschód od Darłówka. A przy braku pogody zawsze można na basen do Darłówka podjechać Wink
A jeśli byś zdecydował się troszkę dalej to polecam Dąbkowice jakieś do pół godziny na zachód. Niestety co do noclegów to nie dysponuje adresami o których bym mógł coś powiedzieć ale miejsce jest ciekawe bo pomiędzy morzem a jeziorem i myślę, że od ostatniego razu jak tam byłem raczej się niewiele zmieniło pod względem tłumów.
Kiedyś dawno temu w bywałem tu
http://www.mierzeja.net.pl/galeria
od tamtych (lata 1987/89) czasów dużo ładniej to wygląda Wink
Przejazdem byłem tam jakieś 5 lat temu, bez nocowania.
01-04-2017, 15:33
Post: #3
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Powiem tak, nie polecam półwyspu Big Grin a z czegoś niedaleko to możesz zainteresować się miejscowością Lubiatowo i jej okolicą plus że do tej pory było tam taniej niż cała "wielka" okolica i jest jeszcze jezioro niedaleko jak morze się znudzi Tongue
22-04-2017, 10:14
Post: #4
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Moim zdaniem wszędzie jest pięknie. Jeśli mam być nieco bardziej dokładny to wszystko jest kwestią gustu. Być może za dużo nie pomogłem, ale takie jest moje zdanie.



Myślisz o tym, co ja? Ciemna uliczka, kastety i prawo dżungli?
22-04-2017, 16:36
Post: #5
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Karwia jest fajna i wybiorę się jeszcze raz kiedyś. W ubiegłym roku byliśmy z dzieciakami w Łebie i też bardzo polecam. Jak się plaża znudzi to niedaleko jest największy w kraju park dinozaurów czy Łeba park z delfinami, domami itp. Można też statkiem popływać a w miasteczku też pełno atrakcji dla maluchów
08-06-2017, 22:51
Post: #6
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Ja kocham Gdańsk Big Grin



09-06-2017, 16:30
Post: #7
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Od kilku lat jeżdżę z rodziną tutaj:
http://www.darlowowczasy.pl/index.html

Nie spełnia to warunków autora tematu bo do morza nie dojdzie się spacerkiem ale jest cisza, spokój, komfort.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
12-06-2017, 08:29
Post: #8
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
jak coś ktoś jeszcze ma do dodania to pisać śmiało Wink

Ja nad naszym morzem nie byłem...chyba z 10 lat...
Ostatnio zdaje się Łeba.

Mój mały terrorysta lat 6 oraz księżniczka lat 2 - jeszcze nie mieli okazji.

W tym roku czas im pokazać ten nasz cudowny i wspaniały Bałtyk ehh Big Grin

Najbardziej przerażają mnie stragany z plastikowym szitem sprzedawanym z marżą 5000% Dodgy
ale domyślam się nie ma opcji tego uniknąć...
12-06-2017, 08:51
Post: #9
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
Przez lata jeździłem do Chłapowa/Władysławowa i nie polecam. "Władek" reklamuje się jako rozrywkowa stolica wybrzeża, ale jest tylko stolicą gówniarzerii. Wszędzie tłok i śmieci. Życie rozrywkowe i hałas 24/7. Wszędzie dzieciaki urwane z łańcucha i nie potrafiące się zachować. Zmorą ostatniego sezonu, która chyba nas nie opuści szybko są przenośne głośniki Bluetooth, roztaczające wokół co drugiego kocyka na plaży "Majteczki w kropeczki" i inne takie. Dojazdy i wyjazdy to koszmar, chociaż poznałem wszystkie okoliczne ścieżynki (trochę pomaga).

Wielki plus: są rewelacyjne ryby bezpośrednio w kilku okolicznych przetwórniach.

W tym roku jedziemy z rodziną do małej, "nieturystycznej" wioski na Kaszubach i nikomu nie powiem gdzie to jest Wink Czy rzeczywiście wakacje muszą być nad morzem? Słonko jest takie samo wszędzie, w jeziorach woda cieplejsza, ceny niższe, tłoku wcale.
12-06-2017, 10:06
Post: #10
RE: Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia?
no musi być morze i koniec Wink

mimo, że lodowate i brudne...że tłok, hałas i tandeta w okół...że pogoda kompletnie nie przewidywalna ehhh no ale musi być morze Confused




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Jadymy na WAKACJE! mamwi 34 9,832 21-10-2016 11:11
Ostatni post: jester
  Pomoc nad morzem.... nieldos 17 7,312 30-07-2014 16:32
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name