Ocena wątku:
avg słabszy po zmianie wtrysków na 210
12-01-2015, 10:40
Post: #9
RE: avg słabszy po zmianie wtrysków na 210
(11-01-2015 17:28)rafikk87 napisał(a):  witam , mialo byc lepiej jest gorzej , zmienilem wtryski na 210 , auto odpala jak na oryginalnych , idealnie , nei faluje nie dymi itd itp

Skoro silnik dobrze odpala i nim nie siepie itp, to jaki jest ses szukac w nieszczelnosciach,reszta to by golym okiem zobaczyl ze gdzies leje.
Jak dla mnie to byc moze problem lezy w tym wtrysku sterujacym i byc moze bedzie koniecznosc wizyty u tunera na poprawienie map w ECU. Stawiam problem z elektronika . A czy wtrysk sterujacy masz tez z tego kompletu 210tek ?? Moze podmnien na ori od AVG i zobacz jaka jest roznica, przeplywka jaki stan (moze podmnien ja tez na probe lub odepnij) .

Ja sie na tunigu nie znam to mocno podkreslam ,ale proba nie strzelba podpowiedziec moge..
Trzeba sie na tym znac troche bo inaczej to tylko kasa w bloto i same problemy. Tutaj swiezy podobny watek. Zreszta po co kombinowac jak te afn,asv,avg motorki smigaja jak cholera oczywiscie jak wszystko maja sprawne. Pozdro i milego kombinowania.
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=7303




Wiadomości w tym wątku
RE: avg słabszy po zmianie wtrysków na 210 - Bogos - 12-01-2015 10:40

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Anomalie po zmianie sinika Sharan 1,9 TDI Jan-Kazimierz 3 2,217 04-11-2015 23:49
Ostatni post: andrew7800

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name