Ocena wątku:
Wyciągarki do silników
05-01-2015, 01:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 01:11 przez smok_wawelski.)
Post: #4
RE: Wyciągarki do silników
Tomuś litości "o mocy 100Nm" - toż to moment a nie moc (Ty wiesz czemu się zasmiałem) Smile
Ale tu to może nawet lepiej Smile

Rozumiem że chcesz mieć efekt precyzji w przybliżeniu jak ten Carol'ek - dawaj no jakieś parametry o przełożeniu przekładni w tym Carolu i orientacyjna średnicę bębna nawojowego liny bo wsio co znalazłem to marketingowy bełkot bez podstawowej informacji technicznej.

Przydałyby się też parametry tego motoreduktorka co Ci się poniewiera czy on tyle może Smile

Myślę że ma to szanse powodzenia - policzymy będziemy wiedzieć czy może i jak precyzyjnie będzie dygał Smile
Trzeba tez pomyśleć o hamulcu lub blokadzie



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail




Wiadomości w tym wątku
Wyciągarki do silników - szparag86 - 04-01-2015, 20:25
RE: Wyciągarki do silników - skimir - 04-01-2015, 22:02
RE: Wyciągarki do silników - smok_wawelski - 05-01-2015 01:00

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Belka do wyciągarki skimir 22 18,186 09-01-2015 03:10
Ostatni post: smok_wawelski

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name