Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Po wymianie kół krzywa kierownica.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
egzamina na diagnoste nei tak latwo zdac i to sie w Warszawie oczewiscie zdaje jesli mnie pamiec nie myli. Unas na uczelni tez organizowali kurs na diagnoste, jakies znizki byly. Ciort wie czy sie kiedys tam nie usmiechne jak beda cos organizowac. Mi brakuje rok pracy w zawodzie bo jestem po studiach samochodowych. Chco w sumei tez teraz nie robie w zawodzie i raczej nei zanosi sie na to. Nei zaorbie nawet jako diagnosta tyle co teraz mam i zadnych sobót zadnych zmian itp. Od 7 do 16 i koniec. Wszystko wolne np teraz mam w grudniu od 18 wolne do 10 stycznia. Kto by pryzchodzil do roboty bo tu dwa dni i tam dwa dni czy cos. Posmigam sobie sztaplarka, dzwigiem i suwnicą i piątak wpada.
witajcie .Wesoł,ciekawy jestem dlaczego nie przenosisz swoich i kolegi postów do odpowiedniego działu,jako że nie związane z tematem.Roman
spokojnie swiat sie nie zawali od tego. Jesli masz aspiracje do sprzatania to pisz do Mareckiego. Dodatkowa reka zawsze sie przyda. Sa rozne rozniaste sprawy ale co ja bede pisal. Wazne ze wie oczym pisze kolega marcyb3. Nie jest wykluczone ze sie wyczysci pare tematow w wolnej chwili.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie