Ocena wątku:
Polecam Philips - obsługa gwarancyjna
25-07-2016, 11:58
Post: #1
Polecam Philips - obsługa gwarancyjna
Witam

Wiele osób zastanawia się nad montażem DRL, pytacie jaki model itp.
Ze swojej strony mogę polecić lampy Philips (bez konkretnego modelu ale od tego producenta) z uwagi na świetną obsługę serwisową.

Kupiłem na allegro, ponad 1,5 roku temu lampy Daylight 9. W Czerwcu zauważyłem, że jedna z nich się rozszczelniła, paruje a dodatkowo zeszło kilka mm odbłyśnika. Skontaktowałem się ze sprzedającym. Trochę mnie to wkurzyło bo zdawałem sobie sprawę, że do jakiejkolwiek reklamacji trzeba będzie światła zdemontować a to wiąże się z demontażem zderzaka, odesłać, czekąc... Czyli dwa razy demontaż zderzaka... Początkowo myślałem, że mnie zbywa bo odesłał mnie na infolinię Philips związaną z oświetleniem LED.

Zadzwoniłem, po kilku minutach rozmowy, gość z helpdesku sam stwierdził, że procedura może być dla mnie kłopotliw z uwagi na konieczność demontażu różnych elementów, więc poprosił abym zrobił zdjecia i przesłał.
Po dwóch tygodniach był kurier z nowymi lampami, starych nawet nie musiałem oddawać, stwierdzili, że wymienię sobie wtedy gdy będę mieć czas.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
Reklama





Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name