Ankieta: Jaki silnik
Ankieta jest zamknięta.
Asz 58.82% 10 58.82%
Auy 41.18% 7 41.18%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

 
Ocena wątku:
Wybór AUY czy ASZ??
24-04-2016, 13:07
Post: #31
RE: Wybór AUY czy ASZ??
Tak zgadza się. Glosować jeszcze można. Natomiast z mojego punktu widzenia dalszy wynik ankiety nie wpłynie na decyzję jaka została podjęta. Tak jak pisałem wcześniej auto już kupione. Ankieta miała 20 dni , ale sprawa nabrała szybkości bo kilku innych podbijała cenę. Musiała być szybka decyzja.
Natomiast jak najbardziej możemy oddawać głosy kto jaki silnik woli , tak dla potomnych.
Ps.Ultra---- Kiedy miałeś zamiar oddać swój głos jak temat już znikł z pierwszych stron gazet??
Reklama

24-04-2016, 15:37
Post: #32
RE: Wybór AUY czy ASZ??
(13-04-2016 02:23)Bogos napisał(a):  No taki mi się trafia i co zrobić. Akurat w tym przypadku bardziej mi zależy na wyposażeniu niż na silniku aczkolwiek dopytac fachowców nie zaszkodzi. Suma sumarum to różnica w tym turbie no i ta skrzynia ale może da radę. Dostałem MMS od właściciela z tabliczka i jest tam skrzynia FUX tak jak koledzy wyżej pisali.

Kolega na forum podał mi konkretnie miesiące w 2004 i 2005 i jakie skrzynie montowali, ja wg. Jego danych mam skrzynie FUX. Jak ja zrobie ( wyjącą 5 bieg) to napisze ma forum. Niby to nie jest trudne ,na forum Seata Leona jest wszystko opisane co i jak.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
24-04-2016, 16:05
Post: #33
RE: Wybór AUY czy ASZ??
Unas tez jest. Parę osób tez robiło ten luz na walku.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
24-04-2016, 21:56
Post: #34
RE: Wybór AUY czy ASZ??
(24-04-2016 13:07)Bogos napisał(a):  Ps.Ultra---- Kiedy miałeś zamiar oddać swój głos jak temat już znikł z pierwszych stron gazet??
Ja nawet o tym nie pomyślałem, widziałem, że jest ankieta, ale jakoś nie głosowałem Big Grin
24-04-2016, 23:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2016 23:26 przez Bogos.)
Post: #35
RE: Wybór AUY czy ASZ??
No to dawaj przyjacieluSmile
A co do tej skrzyni __ to przy jakim przebiegu to ma sie niby ma sypac ten piaty bieg??
Peters- Jak najbardziej daj cynk jak ci poszło!! Ile masz przebiegu teraz???
25-04-2016, 08:17
Post: #36
RE: Wybór AUY czy ASZ??
Jesli nie masz żadnych niepokojących objawów ,jak wrzucasz 5, to nic nie rób. U mńie jest teraz 210 kkm ale nie wiem czy prawdziwe. Dwumas tez mam do wymiany,ale na razie jezdze spokojnie i daje radę,tylko jak zimny troszkę trzepocze,a potem juz nawet przy gaszeniu jest ok. Czy siada to od przebiegu,nie wiem. Moze niech ktos inny sie wypowie,nie chce wyrokować.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
25-04-2016, 10:19
Post: #37
RE: Wybór AUY czy ASZ??
@peters, ale gdy gasisz auto to na wciśniętym sprzęgle.? Jak ja nie wcisnę przy gaszeniu, to mocno telepie Tongue, a tak to też mi dwumas się odzywa zależy jak się ułoży, raz słychać, a raz nie słychać.
25-04-2016, 12:13
Post: #38
RE: Wybór AUY czy ASZ??
Ja zawsze zapalam i gaszę na wciśniętym sprzęgle. Mój kolega miał sharana 07 -131 km i przy 80 tys już mu telepalo lekko dwumas. U mnie w tym nowym nabytku 140 tys ma nalatane i też już słychać jak zaczyna szumiec. To chyba ich największa bolączka. Obawiam się że następny temat będzie "jakie sprzęgło zamiast serii w ASZ??!""
25-04-2016, 13:33
Post: #39
RE: Wybór AUY czy ASZ??
Nie ma reguły. Jednemu sądzie szybciej innemu później. Czasami dwumas się zatrze czasami dostanie luzów itd. Gaszenie na sprzegle nic nie daje.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
25-04-2016, 13:40
Post: #40
RE: Wybór AUY czy ASZ??
Mi kiedys dawny mechanik (teraz juz nie bawi sie w naprawe osobowke,tylko poszedl w Ciezarowki) powiedzial ze nie nalezy ani gasic ani zapalac silnika na wcisnietym sprzegle. Tlumaczyl to tym ze wystepuja sily nacisku na wal korbowy...w chwili wciskania sprzegla. Jaka w tym prawda nie wiem,moze ktos jest bardziej obeznany w temacie. I od tej pory nie robie tak. Po prostu nie mam w zwyczaju.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name