Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
#31
nie straciło - w tej chwili to radio jest nie dopuszczone do obrotu (nie można nim handlować) - jak masz radio w aucie i świadectwo zgodności (bo tak to sie chyba nazywa a nie homologacja) chyba sprzed 2005 r to możesz uzywać - co i ja czynię
Odpowiedz




#32
Racja ,jak masz starą deklaracje to można je użytkować.
SHARAN 1.9 TDI 110KM 1998r


http://images.chomikuj.pl/button/Jabol2.0.gif[/IMG][/URL]

http://www.ekobris.pl Sprzątanie biur,hal,osiedli Warszawa
Odpowiedz
#33
Nie jestem znawcą tego tematu, ale od 1,5 roku mam cb Farun Lord II z anteną sirius.W mioim autku(Seat Alhambra 1.9 TDI) sprawuje się wyśmienicie.Nie ma żadnych trzasków,szumów,zakłóceń od silnika ani wtrysków- po prostu cisza jak w kosciole. Antena zamocowana jest na stałe na relingu,przykręcana na motylka.
Odpowiedz
#34
ja użytkuję cb z reguły na trasę w koło komina sporadycznie, na pokładzie posiadam radio od 2lat Intek M-110 Plus aktualnie z antena Titanium 3000 na magnesie i nie narzekam szumów nie ma odbiera czysto, wiadomo, że na dłuższe odległości jedynie mogę odsłuchiwać, ale na moje potrzeby sprawdza się znakomicie
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#35
u mnie zamontowałem jonna II ale uważam i tak mi podpowiedziano na punkcie jak kupowałem że istotna jest antenka zawsze najlepiej jak jest na stałe więc się skusiłem na dziurę i efekt mega zadawalający, dodam że bat ma 197cm president WA27. Testowałem w mieście i poza rewelacja a płynny odsłuch i wysyłanie na odległość około 25 km oczywiście na innym kanale jak 19
Mam ją teraz niestety zgiętą ale mimo wszystko jest zaje.....
Odpowiedz
#36
UNIDEX 520XL - jedyne słuszne radio.
Odpowiedz




#37
(09-02-2012, 19:36)Sigma_74 napisał(a): UNIDEX 520XL - jedyne słuszne radio.

a je przydeptuje kolejne jedyne słuszne radio Alan 18 Wink stare, ale jare
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#38
Witajcie, ja osobiście użytkuję, President Walker + ML 145, super zestawik.
Ford Galaxy MKII 1.9 TDI
Odpowiedz
#39
Harry II z ASC i Walkera mogę polecić, mam je w dwóch innych autach Smile

Teraz po zakupie Alhambry chcę też zainwestować w Presidenta. Co myślicie o modelu Teddy ?
Odpowiedz
#40
Ja używam w swoim Szariku radyjka Alan 48 Excel z anteną Sirio ML145.
Zestaw działa całkiem przyjemnie, w trasie sprawdza się idealnie. Zasięg swobodnie powyżej 15 kilometrów.

Radyjko elegancko zabudowane pod radiem w metalowej ramce Big Grin
Aktualnie:
VW Sharan Mk1 GL, 1995, 2.0 ADY + LPG Big Grin
na ładnym kołpaku Tongue
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości