Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: CB radio (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie (/showthread.php?tid=88)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - Jabol - 18-08-2010 18:45

Jakich używacie CB ,z jakimi mieliście do czynienia .



W tej chwili używam radia Midland 78 model z przed ok 6 lat.
Radio posiada 10 Czterdziestek tz 400 kanałów podstawowe 40 kanałów oraz boki.
Końcówka mocy 10 W ,do tego mikrofon Maas-2020 z róznymi dodatkowymi bajerami.
Radio jest dość dobrze wykonane z trwałych materiałów,nie zbiera zakłuceń z silnika i alternatora wbudowany filrt ANL.
W tym przedziale cenowym 300zł wydaje mi się że jest to jedno z lepszych wyborów




Zdjęcie poglądowe


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - DZIOBEK - 18-10-2010 22:20

Przetestowałem wiele radyjek, z racji tego, że mój kolega tym handluje,
jeździłem na spoty, uczestniczyłem w testach pobijania rekordów łączności itd.
Miałem President-a Johnson-a II asc, sprzedałem,
W naszych warunkach najlepiej sprawuje mi się Uniden 520xl.
teraz występuje na allegro chyba jako M-TECH LEGEND II,
Z zewnątrz identyczny, chociaż nie zagwarantuję, że w środku to samo bo nie używałem,
ale jak ktoś będzie chciał zapytam kolegi, co to sprzedaje.


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - sznooora - 19-10-2010 21:49

CB uzywam od 4 lat
moje 1 radio to
Fiat Cinquecento 0,7: SUNKER ELITE ONE + WILSON LITTLE WIL
jak na takie male auto i jako anty misiek to jest ok tylko troche sie nakrecisz bo nie ma automatycznej regulacji SQ ;(
drugie radio to
VW Golf IV 1.4 16v: Uniden 520 + Sirio 2000 turbo magnes 16cm
Rewelacja w takiej cenie ;) kiedys udalo mi sie na A4 nawiazac noca lacznosc ok 21km :) antena wytrzymuje do 190Km na Magnesie sam sprawdzalem
3 radio od tygodnia
VW Sharan 1,9TDI: Alan 48 Multi + Sirio Performer 5000 uchwyt na klapie
antena jedna z najlepszych na rynku i wcale mi nie przeszkadza ze 2m :) Radio tez, za caly zestaw dalem troche ponad 600zl
jak narazie rewelacja co do zasiegu to jesze nie mialem opcji spawdzic moze teraz w weekend w nocy na autotradzie

Polecam forum http://cb-radio.pl/


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - stealthman - 08-11-2010 19:39

Posiadam President JOHNNY II ASC + Midland ALAN 9 Plus . Wszystko zależy od dobrze zestrojonego radia z antenką i dobrym przewodzie.


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - juby6 - 13-11-2010 01:21

Ja obecnie Używam Johnsona II + Antenę Presidenta ML 145.
Jestem zadowolony z tego zestawu i długo nie zamienię go na inny.
Polecam
Najważniejsze jest jak najlepsze zestrojenie antenki.


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - marekoz - 12-01-2011 04:03

(18-10-2010 22:20)DZIOBEK napisał(a):  M-TECH LEGEND II,
Z zewnątrz identyczny, chociaż nie zagwarantuję, że w środku to samo bo nie używałem,
ale jak ktoś będzie chciał zapytam kolegi, co to sprzedaje.

Jakbyś mógł się dopytać z pierwszej ręki. Bo jeśli to faktycznie Uniden to jest w bardzo korzystnej cenieSmile


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - acinski - 24-01-2011 10:28

Ja osobiście jako pierwsze miałem Presidenta Harrego potem był to intek z nasłuchem dwóch kanałów ale do harrego dużo mu brakowało. teraz harry II i jest to genialne radio. Proste jak konstrukcja cepa za to jakością odbioru i nadawania bije nawet Lincolna. Z czystym sumieniem moge polecić.


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - niebieski91 - 24-01-2011 13:41

ja używam Unidena 520 z Sirio AS 100
zestawik wystarcza na miśki i sytuacje na drodze
i tak musze je skręcać żeby nie zbierało śmieci z 10-12 km
wystarczy mi 8


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - fotograf123 - 24-01-2011 17:36

Cześć ja posiadam radio Dragona SY101+ i antenka mała cobra


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - red - 25-01-2011 11:52

onwa mk2 + hustler 100 na magnesie
radyjko pomimo wieku genialne - mam porównanie i nie chcę zmieniać na nic innego, antena też daje radę - generalnie jest czym pogadać i pajęczyn w tunelach nie ściągam Tongue