Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Całkowite usunięcie EGR czyli operacja raka w czystej postaci.
#4
Witam Cię GURU Wesol. Miałem nadzieję, że się wypowiesz w tej kwestii. U mnie w benzynie nie mam chłodnicy spalin, i tu EGR wprowadza spaliny ponownie do cylindrów aby rozbić ciężkie związki na bardziej przyjazne środowisku (cz coś takiego). W każdym razie bardziej chodzi mi o kwestię techniczną. Czy mółbyś zajrzeć do ETKI i zobaczyć mój EGR i odpowiedzieć mi na kilka pytań? Czy tą cienką rurkę całkowicie usunąć i zaślepić ją przy końcu czy jednak zostawić. W jaki sposób ja skutecznie zaślepić. Co zrobić z tym zaworem powietrza wtórnego przymocowanym do EGRa. Rozumie, że rurkę prowadzącą do kolektora dolotowego a dokładniej do modułu przepustnicy usunąć całkowicie. Jakiej blachy użyć do zaślepienia tych dziur, żeby nie było nieszczelności? To chyba wszystkie pytania. Jeśli pominąłem jakieś znaczące pytanie to również proszę o odpowiedź na nie. Z góry dziękuję.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Całkowite usunięcie EGR czyli operacja raka w czystej postaci. - przez bobi1983 - 30-12-2015, 22:43

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koszmar każdego czyli auto staneło na drodze. kissu 11 3,144 12-09-2020, 20:41
Ostatni post: gustafson13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości