Ocena wątku:
Czujniki parkowania SGA
11-12-2018, 20:34
Post: #91
czujniki cofania
Witam mam pytanko o czujniki cofania bo są z tyłu ale jak włączę wsteczny jest sygnał ciągły byłem dziś na kompie i okazało się cze niby 4 czujniki walnięte alhambra 2004r jest to możliwe
Reklama

11-12-2018, 21:19
Post: #92
RE: czujniki cofania
Wszystko możliwe. W Sharanie syna miałem uszkodzone dwa czujniki. Możesz wyjąć wtyczki z czujników i je przeczyścić. Jak nie pomoże to myślę, że czeka Ciebie wymiana czujników. Możesz na próbę wymienić tylko jeden czujnik i sprawdzić czy coś się zmieni. Tylko nie wiem ile płacisz za sprawdzenie. Czy jest to dla Ciebie opłacalne.
11-12-2018, 21:27
Post: #93
RE: czujniki cofania
Weź się schyl do czujnikow przyloz ucho i będziesz slyszal tykanie jak nie tyka przy czujniku to jest uwalony proste nie trzeba kompa
04-04-2019, 12:56
Post: #94
Czujniki parkowania
Witam, mam problem z czujnikami parkowania, system przestał działać. Po sprawdzeniu błędów pojawia się takie coś jak na obrazku. Padł moduł czy gdzieś indziej szukać przyczyny?


Załączone pliki Miniatury
   




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  brak modulu czujników parkowania jak dobrać inny mariusz3511 8 2,247 09-12-2016 01:07
Ostatni post: mariusz3511

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name