Ocena wątku:
sprawca uciekł
19-03-2018, 21:10
Post: #21
RE: sprawca uciekł
A postanowiłem że wezmę od gościa na 300ml. lakieru i szpachle do plastiku, co by ryski wyrównać czyli 100zł.
Resztę sam pokryje, nich zna moje dobre serceTongue
I tak zderzak miał być na wiosnę lakierowany, więc będę miał na jakiś materiał na początek. Rolleyes
Resztę będę robił sam, bo klapa też do malowania, jak to w tych modelach.
Moja też raz gościowi zadarła lekko zderzak, ale zostawiła telefon za wycieraczką i gostek oddzwonił że dało się zapolerować i zapastować, więc nie ma sprawy.
Reklama

28-03-2018, 13:28
Post: #22
RE: sprawca uciekł
(19-03-2018 21:10)Dyluś napisał(a):  A postanowiłem że wezmę od gościa na 300ml. lakieru i szpachle do plastiku, co by ryski wyrównać czyli 100zł.
Resztę sam pokryje, nich zna moje dobre serceTongue
I tak zderzak miał być na wiosnę lakierowany, więc będę miał na jakiś materiał na początek. Rolleyes
Resztę będę robił sam, bo klapa też do malowania, jak to w tych modelach.
Moja też raz gościowi zadarła lekko zderzak, ale zostawiła telefon za wycieraczką i gostek oddzwonił że dało się zapolerować i zapastować, więc nie ma sprawy.

Hmm mi kiedyś zarysowali zderzak, ale karteczki nikt nie zostawił ;( Dobrze, że jest ktokolwiek uczciwy jeszcze Dodgy




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name