Ocena wątku:
Moduł Bluetooth - pytania/problemy
21-05-2017, 19:40
Post: #31
RE: Moduł Bluetooth - gdzie się znajduje?
Po angielsku. Chyba nie było do wyboru Polskiego.

Dziś ten moduł zamontowałem w Octavii II i działa. Trzeba mieć jednak maxi-dota.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
Reklama

22-05-2017, 18:34
Post: #32
RE: Moduł Bluetooth - gdzie się znajduje?
Po polskiemu to te moduły nie gadają . Ale mi gada po francowatemu i chociaż chciałem zamienić na angielski . Tak to się z Alhambrą dogadam Confused
23-05-2017, 00:04
Post: #33
RE: Moduł Bluetooth - gdzie się znajduje?
(22-05-2017 18:34)Maciej_F napisał(a):  chciałem zamienić na angielski
Jak chcesz to zmienić to znam kogoś jakieś 1/2h jazdy od Ciebie kto może Ci to zmienić. Mogę podać numer jeśli chcesz.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
 Thanks given by: Maciej_F
27-02-2018, 16:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2018 16:21 przez matownia86.)
Post: #34
Witam, problem z bluetooth rns510
Witam kolegow i mam nadzieje ze i kolezanki Big Grin
Jestem tu calkowice nowy wiec pozwolicie ze sie przedstawie...(moze to nie odpowiedni dzial Smile)
na imie mam Adrian i jestem szczesliwym posiadaczem Sharana 2011r Highline 170KM na fajnej konfiguracji( w zasadzie oprocz pelnego webasta, parkasista, podgrzewanej przedniej szyby, pamieci fotela kierowcy, Dynaudio, i haka ma wszystko.) przebieg 400tys, jak go kupowalem 3 lata temu mial 190. ale mimo takich kilometrow w srodku bardzo zadbany, ze tak powiem jak nowySmile a to dlatego ze na punkci czystosci w srodku mnie ponosi Big Grin no dobra wiec do rzeczy...

w owym Sharanie mam dosc spory problme z BT, dlatego wybralem Wasze forum wierzac ze pomozecie w tej kwestii.
pierwsze bledy jesli chodzi o BT wystapily juz w 2011r czyli w roku produkcji auta co sprawdzone zostalo VAGiem.
Posiadam SG S7Edge (ale nie chodzi tu o problem z modelem telefonu poniewaz testowalem rozne com i za kazdym razem jest to samo)
Łacze sie z modulem BT wprowadzam kod do tel 16to cyfrowy np 11112222..... telefon laczy sie z BT wymusza wprowadzenie kodu PIN z pozycji kierownicy, co czynie "SPEICHERN" i telefon podlaczony, hmm ale to dopiero poczatek klopotow...
po tym podlaczeniu nie mam w telefonie internetu...wiec wiec klikam w opcje BT telefonu i odznaczam opcje DOSTEP DO KARTY SIM. telefon sie rozlacza z modulem i klikam opcje POŁACZENIE AUDIO telefon znow laczy sie z BT i jest wszystko ok fajnie mam internet i moge w pelni cieszyc sie zestawem glosnomowiacym...do czasu...
i teraz tak, jak odpalam auto ponownie to potrafi sie ladnie polaczyc kilka razy automatycznie ok 60sek to trwa ale jest ok internet itd, lecz najczesciej jest tak ze sie nie LACZY lub znowu wyswietla mi sie kod 16to cyfrowy ktory musze wprowadzic i raz sie polaczy raz nie. ale generalnie nie laczy sie wogole. wtedy resetuje modul wyciagajac wtyczke i robie wszystko od nowa, ale po kilkukrotym zgaszeniu auta znow sie nie laczy....
dodam ze wymienialem juz sam modul na nowy z wifi i dzieje sie dokladnie tak samo!! wiem ze to troche skomplikowane i dlugie do czytania ale mam nadzie ze jest tu ktos kto zdola mi pomoc.
na wszelkie inne pytania odpowiem bo juz nie chce sie rozpisywac, pozdrawiam
28-02-2018, 19:25
Post: #35
RE: Moduł Bluetooth - pytania/problemy
czy ktokolwiek jest w stanie pomoc w ww sytuacji?
01-03-2018, 21:56
Post: #36
RE: Moduł Bluetooth - pytania/problemy
Pochwalę się, że dziś z sukcesem udało mi się zakończyć temat BT w Sharanie.
Moduł 1K8 035 730 D
Kodowanie: 412120

Działa wszystko. Z kierownicy można odbierać i rozłączać rozmowy.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
14-03-2018, 10:21
Post: #37
RE: Moduł Bluetooth - pytania/problemy
I ja poszukuje bluetooth, ale temat już prawie rozgryzłem.

W waszych RNS315 na 99% moduł jest już w radiu. Kwestia podpięcia mikrofonu i aktywacji.

Ja wsadziłem RNS510 i tu na 100% moduł jest zewnętrzny. Modułów jest multum, od zwykłych po premium i premium z WIFI (na takiego poluje).

Koszt dość spory, ale mam nadzieje że chociaż częściowo rozwiałęm wątpliwości.

przykładowy nr modułu premium: 3c8035730d
i premium z wifi: 3C8035730D lub E
09-12-2018, 13:52
Post: #38
Bluetooth - jak połączyć?
Cześć Wszystkim! Stałem się kilka dni temu posiadaczem Sharana z 2011. Jako, że auto posiada kierownicę multifunkcyjna i radio z małym ekranem i przyciskiem phone chciałem go połączyć z telefonem. Lecz niestety nie wiem jak tego dokonać. Nawet nie jestem pewien gdzie sprawdzić czy auto posiada moduł. Czytałem tutaj na forum lecz niestety zbyt wiele się na ten temat nie dowiedziałem... Czy ktoś mógłby mnie poprowadzić?
10-12-2018, 13:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2018 13:52 przez Maciej_F.)
Post: #39
RE: Bluetooth - jak połączyć?
(09-12-2018 13:52)twoblow1998 napisał(a):  Jako, że auto posiada kierownicę multifunkcyjna i radio z małym ekranem i przyciskiem phone
Konkretniej . Undecided jakie radio , czy ma moduł BT . To wtedy trzeba telefon sparować z samochodem ( modułem BT samochodu ) .
10-12-2018, 13:53
Post: #40
RE: Moduł Bluetooth - pytania/problemy
RNS 315, nie mogę znaleźć w ustawieniach radia funkcji bt. Telefon niestety samoczynnie też go nie wykrywa.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moduł Airbag MarkoWlkp 6 1,700 23-06-2019 10:16
Ostatni post: pitry

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name