Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
#45
Osobiscie wydaje mi sie ze troszke nie macie racji. Wiadomo ze kazdy lubi to co ma itd ale pomijam to nawet. Czemu w takim razie ciezarowki i tiry nie sa na benzyne?? Skoro benzynowy nawet wolnossacy tir bylby lepszy jak dolaodwany diesel. Problemow z normami euro by nie bylo zadnych ad blue itd.
Nie rozumiem tez tego ze turbo cos tam pracuje ciezej jak jedzuemy z laweta czy przyczepą? Dziwna sprawa. Turbo to dosc wystryzmaly element i spokojnie jest stanie przelatac w osobowym i 500 tys i nawet wiecej. W tirach?? hmm 1.5 banki i nadal jak nowe. Wiem bo w tirach tez grzebalem choc raczje w naczepach ale pare turbin w magnumkach i premiumkach tez targalem.

Naped 4x4 zawsze bedzie czymś fajnym tu nie ma co spekulowac ze nie. Mam tylko zastrzezenia do tego ze producenci nas czaruja tym 4x4 a to tylko uklad sprzegla ktory dolacza tylna oske tylko w momencie uslizgu. Nie ma opcji by nam 4 kola ciagły jadac normalnie bez mielenia. Przykro mi. Te czasy co kiedys byly juz chyba nie wrócą. Gdyby byl jakis przycisk na konsoli ze zapinamy sobie tylna oske na stale np na pierwszych trzech biegach czy nawet dwóch to byloby to napewno super rozwiazanie. Ewentualnie po przekroczeniu jakiejs tam predkosci bylby naped rozpinany. Jak dla mnie naped 4x4 w wykonaniu haldexa jest troszke nieudany. Jego wykozystanie na drodze to moze ze 2-3 % calej jazdy abo i nawet nie. Moze jakby to jakos przerobic na sterowanie reczne to by to byla super sprawa a tak to wiecej sie slyszy o problemach z haldexem jak o jego zbawiennym dzialaniu. Tu chyba przytakniecie co nie?
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony - przez wesol - 21-02-2015, 10:31

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  czy ktoś zna to auto?? pablooo4 7 3,252 05-11-2016, 14:53
Ostatni post: pablooo4
  kup Pan auto :) tobi78 4 2,028 27-08-2015, 15:22
Ostatni post: redpoint

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości