Ocena wątku:
Szukam Vag-a
24-12-2014, 01:59
Post: #11
RE: Szukam Vag-a
to co sobie ktos pisze na aukcji zwlaszcza allegro to mozna sobie miedzy ksiazki wsadzic. ELM nie wspolpracuje z zadnycm vag comem. Polski vag to vag com ale spolszcozny nieudolnie i do teog wersja okrojona i bez ostrzezen itd itd. Pisalem juz na fprum z czym smiga ELM ale tak na szybkiego to:

- Scantool.net
- EasyObdII
- PCMSCAN
- OBD-II ScanMaster
Jest jeszcz einnych pare programikow ale szkoda wymieniac.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

24-12-2014, 15:44
Post: #12
RE: Szukam Vag-a
Ja próbowałem na ScanToolNet i też lipa,może mam coś źle ustawione i też sprawdzałem na galaxy s3 ten program Torque i też bez powodzenia
Dam so chyba spokój z interfejsami na bluetooth i kupie kabel vagoski .Jak smok radził
24-12-2014, 16:01
Post: #13
RE: Szukam Vag-a
powinien trybic taki elm ale ma okrojone mozliwosci. Takiego vagowskiego kabla na trzech tranzystorach mozna zrobic samemu i koszt nawet nei przekracza 5 zl ale zakupic kable tez za 25 zl mozna i tez mozna sobie diagnozowac nasze autka bez porblemu. podepnij kabel zainstaluj sterowniki ustaw potr com w windowsie na np port 3. Potem zainstaluj program vagcom i tez w nim ustaw port com 3. Te porty musza sie zgadzac poprostu. Wtedy nie ma bata musi trybic.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
24-12-2014, 18:24
Post: #14
RE: Szukam Vag-a
ok dzięki kupie i zobaczymy co wymodzę a tym czasem wesołych wszystkimSmile
24-12-2014, 21:07
Post: #15
RE: Szukam Vag-a
viaken.pl wszystkiego rodzaju kable sprawdzone na wielu forach i działajace bez najmniejszych problemów.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
25-12-2014, 01:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2014 01:58 przez DDiablo.)
Post: #16
RE: Szukam Vag-a
Miałem kupić elma bluetooth, ale na szczęście nie kupiłem za to zakupiłem w tej cenie pda(20zł) na wm, wymieniłem gniazdo dorobiłem kabel z przejściówką i mam prawie vag-coma przenośnego o takich samych możliwościach i to po polsku Wink



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
25-12-2014, 02:48
Post: #17
RE: Szukam Vag-a
@grykus - szkoda że kawał drogi pomiędzy nami akurat tez akurat mam galaxiaka s3 - spróbowałbym zmusić do współpracy - ciekawy eksperyment - tyle że kupować elm bez sensu mając vaga Smile

@daneczek76 - Zgadza się viaken b. sensowna firma i ludzie - bywam u nich czasami to 5km ode mnie Smile

@DDiablo - ciekawy temat z tym pda - może po świętach pozbieralibyśmy te informacje gdzieś do kupy i stworzyli jakiś wątek o tej przeróbce ? Chętnie też pogadałbym o parametrach pda i takiej zabawie. Ostatnio pojawiają się tanie pda Garmina - miałem nawet próbować do zaprzęgnięcia takowego do współpracy z navi - to czemu by przy okazji nie popróbować z ELM Smile



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
25-12-2014, 11:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2014 11:33 przez DDiablo.)
Post: #18
RE: Szukam Vag-a
Akurat tutaj jest wymagany port rs232 w pda te które go posiadają to w większości jakieś stare modele, chociaż są i looxy n560 z wm5 albo i jakieś z wm6, np htc himalaya. Kabel na usb może i ruszy jak pda ma hosta usb, ale program zostaje wtedy tylko jeden monoscan, którego nie próbowałem. Z elmem sie nie bawiłem, więc nie wiem co i jak. Później wrzuce zdjęcia z programu.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
25-12-2014, 21:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2014 21:25 przez DDiablo.)
Post: #19
RE: Szukam Vag-a
Dodaję zdjęcia i 2 filmy.

http://patrz.pl/filmy/id/1299209

http://patrz.pl/filmy/id/1299208


Załączone pliki Miniatury
                           



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
25-12-2014, 22:07
Post: #20
RE: Szukam Vag-a
Zasilanie pda z czego jest?



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name