Ocena wątku:
Zakupy wysyłkowe i kurierzy [split - Full wypass]
12-09-2014, 22:02
Post: #11
RE: Full wypass
I w tym jest pies pogrzebany że chcemy zaoszczędzić kupujac poza alegro i pózniej nie możemy nic zrobić .
Reklama

15-09-2014, 21:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2014 22:32 przez smok_wawelski.)
Post: #12
[split] części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy
(15-09-2014 18:28)grzesiekm napisał(a):  ......sprzedawca jest nierzetelny zakupiłem u niego drzwi do sharana miały być kompletne a dostałem gołe coś podrapanego samą blachę miał mi odesłać część pieniędzy ale nic z tego roześmiał mi się w słuchawkę a teraz nie odbiera telefonu to po prostu OSZUST I ZŁODZIEJ koledzy omijajcie tą firmę pozdrawiam

Bardzo dobrze zrobiłeś, ze piętnujesz oszusta, co prawda nie znamy drugiej strony i jego wersji, ale wierzę ze jesteś poszkodowany a to bardzo boli. Coraz wiecej jest właśnie takich cwaniaczków.
Ja wysyłam ludziom zregenerowane pompki za marne pieniądze więrząc, że odeślą starą, bo tak sie umawiamy i niestety jestem w plecy juz 3 pompki płynu i dwie paliwowe. Jedną chyba odzyskam bo będę przy okazji w Gdańsku i gnoja odszukam. To nie są jakieś wielkie pieniądze, ale też nie cierpię oszustwa i wręcz chamstwa.



Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
15-09-2014, 21:59
Post: #13
RE: części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy
szkoda gadac. wczoraj mialem wujka na chacie i pozyczyl przyczepke koledze no i mial mu oddac za dwa dni. Sam musial po nia pojechac po dwóch czy trzech tugodniach bo telefonicznie to bylo juz ci oddaje. Odebral ale zawias urwany od klapy tylnej bo baran cofał z otwartą klapa. Tak to bywa. Dobry zwyczaj nie pożyczaj. I ja nie pożyczam i nie daje nic.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
15-09-2014, 22:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2014 22:43 przez smok_wawelski.)
Post: #14
RE: części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy
Zgodnie z polskim prawem przy zakupie wysyłkowym masz prawo zwrócić towar w ciągu chyba 14dni chyba nawet bez podania przyczyny. Czy sprzedawca zwróci dobrowolnie pieniądze - ot pytanie - jeśli nie to sąd i sprawa wygrana tyle ze kupa zachodu.

O ile @Stefano w swoim poście ustosunkowuje się do problemu kol. grzesiekm to Twój post @wesol nie wnosi nic do tematu wątku "części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy" - to Twoja prywatna opinia o Twoim Wujku i poglądach na pożyczanie jest kompletnie niezwiązana z tematem wątku kol. grzesiekm.

Zatem posty przeniosłem do wątku o zbliżonej tematyce a tamten wątek zostawmy proponuję na opinie o firmie AUTO SKOCZEK.

@Stefano - oddzielając wątki pozwoliłem sobie edytować Twój post i włożyłem tam cytat z posta kol. grzesiekm aby zachować ciągłość dyskusji.
Ten problem o którym piszesz ma wielu ludzi zajmujących się regeneracją, może wprowadź tak jak np. mają przy regeneracji zacisków hamulcowych kaucję zwracaną dopiero po przysłaniu części starej - ludzie są niestety różni - smutne to ale prawdziwe



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
16-09-2014, 06:58
Post: #15
RE: Zakupy wysyłkowe i kurierzy [split - Full wypass]
Najgorsze że dzwonisz 4 razy dogadujesz się a ten ktoś i tak ma cię gdzieś
19-09-2014, 17:00
Post: #16
RE: Zakupy wysyłkowe i kurierzy [split - Full wypass]
Nie wiem czemu ale w branży motoryzacyjnej jest największe dziadostwo.
Mam za sobą może ze dwa tysiące zakupów zrobionych przez internet, łącznie z zakupami w chinach...
Praktycznie nie naciąłem się ani razu oprócz właśnie zakupu używanych części do samochodu.
Przykłady:
1. Gościu zarzekał się, że sprawdził kolektor wydechowy czy nie jest pęknięty. Niby na wszystkie strony oglądał, mówiłem na co ma zwrócić uwagę - przyszedł pęknięty, kasy nie zwrócił.
2. Zakupiłem nową maglownicę, leżak magazynowy - faktycznie była nie używana ale wżery na listwie spowodowały, że wylewała cały płyn w dwie godziny - kasa zwrócona, oczywiście bez kosztów przesyłki i robocizny.
3. Chłodnica - wszystko opisane, nawet zdjęcie było... Przyszła, faktycznie dobra, wszystko się zgadzało ale otworu pod czujnik temperatury nie było (??) A na zdjęciu był... Pytam, po kiego grzyba zdjęcie na aukcji? Przeprosiny itp, ale chłodnicę potrzebowałem na wczoraj.
4. Mechanizm wycieraczek. Przyszedł ale nie ten. Sprzedawca się upierał mimo, że na zdjeciu był inny... Zwrot kasy, oczywiście czas i przesyłka w plecy...

Itp, itd...

Nie wiem, czy handlarzom nie chce się dokładnie obejżeć co wystawiają, sprawdzić czy działa?



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
19-09-2014, 18:42
Post: #17
RE: Zakupy wysyłkowe i kurierzy [split - Full wypass]
Generalnie nie mam zastrzezen do zakupow z allegro z czesciami abralem rozne zeczy od sprzegiel zamachów po turbiny itd. Raz sie naciolem na zakup pendrive w cenie lekko ponizej normalnej i okazalo sie ze gosc nabral tak kupe ludzi i oskuba z kasy bo byla tylko wplata na konto. Wieksozsc bore za pobraniem i dobrze wypytuje telefonicznie o dana czesc. Nie biore jak ktos nie chce podac szczegulów danej czesci albo nie ma czasu albo mu sie nie chce. Wtedy odpowiedam mu to sprzedawaj sobie komus innemu jak nie chce ci sie sprawdzić.
Denerwuja mnei ludzika jak pisze im zeby mi podali jakies parametry jk np aktualnie pytam o wymiary IC. Zadaje w PW pytania odpowiednie i na 6 ludków tylko jeden odpisal przez tydzień. Normalnie żenada. Chcą handlować czy nie chcą.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
25-12-2014, 07:33
Post: #18
RE: Zakupy wysyłkowe i kurierzy [split - Full wypass]
To co ludzie wyprawiają to mała bania.
Ostatnio potrzebowałem szybę do c5 lift z sensorem. Nowa w podróbie kosztuje 700 z montażem no to chciałem zaoszczędzić i kupić używkę za 250zł do tego sam wkleję i materiałami wyjdzie 300.
No mam gościa, który handluje szybami i dowozi nawet na miejsce, akurat nie miał takiej to allegro i szukam.
1 znalazłem szybę za 200zł 80km ode mnie, dzwonie to typa 3 razy za każdym razem zapewniał mnie że oryginał, nawet rocznik mi pasował stan idealny no to w auto i jadę. Na miejscy szlag mnie mało nie trafił. Szyba w podróbie inny rocznik i do tego na samym środku odprysk jak 5zł.
2. Na drugi dzień szukam coś blisko i znalazłem w Poznaniu 5 razy się pytałem czy nie ma odrysków:szefie przyjeżdżaj idealna jest. Przyjeżdżam patrzę pęknięta.......
3. Dzwonie do faceta co mi zawsze przywoził i akurat dostał z Niemiec oryginał za 300 zł przywiózł do mnie. Wkleiłem na drugi dzień idę składać podszybie i padłem, szyba pęknięta na pół. Tu akurat nie kolesia wina nikt w szybie nie siedzi.

Na końcu dygałem ponad 100km do Kłodawy i kupiłem za 190 zl z naprawianym odpryskiem. W większości przez to że ludzie za wszelką cenę chcą coś sprzedać i oszukać zrobiłem nadarmo 460km i straciłem masę czasu. Nie rozumiem takiego postępowania. Nie wiem na co oni licżą? Że ktoś jest ślepy i wszystko łyknie?
25-12-2014, 09:59
Post: #19
RE: Zakupy wysyłkowe i kurierzy [split - Full wypass]
W szybie przedniej musisz pacem jechac po obrzeżu. Jelsi bedzie mapy zadziorek po zycinaniu szyby to taka szyba nie nadaje sie juz do niczego. Moze sie i wklei i bedzi ewygladac ladnie i bedzie nawet jakis czas sie sprawowc to prawie pewnejest ze strzeli ta szyba jak nic. Na szybach czolowych trzeba sie dosc mocno znać.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
25-12-2014, 14:50
Post: #20
RE: Zakupy wysyłkowe i kurierzy [split - Full wypass]
Ja kupiłem używkę z malenkimi odpryskami jak czubki igiełek , podgrzewaną ,facet chciał 250 ale ze wzgledu na te odpryski zszedł na 180Smile ,plus wklejenie i chodzi już około 3 latka aby tak dalej .




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name