Ocena wątku:
Zakupy wysyłkowe i kurierzy [split - Full wypass]
11-09-2014, 19:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2014 18:29 przez smok_wawelski.)
Post: #1
Zakupy wysyłkowe i kurierzy [split - Full wypass]

mod: smok_wawelski - Watek został wydzielony z wątku Ciekawe Aukcje, Ogłoszenia znalezione w necie -> Full wypas



(11-09-2014 10:55)grażyny napisał(a):  Kolego co TY wypisujesz tylna klapa do 1.wymiany ,2 do malowania ,ja wymieniałem tylną klapę którą dostarczył mi nasz kolega z forum CZerwony zamontowałem i nic nie malowałem dobrałem w kolorze .Może jeszcze trzeba dziurę w dachu kątówka wyciać żeby wstawiąc szyber dach ?? -to wszystko jet tylko GDYBANIE
Możesz kupić klapę w kolorze, ale tylko pod warunkiem że osobiście będziesz ją oglądał. Bo jeśli wysyłka to zapewne do malowania. Sprzedawcy to oszuści, wcisną każdy kit byle sprzedać.



Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
Reklama

11-09-2014, 19:22
Post: #2
RE: Full wypass
Masz rację ale w moim wypadku kolega z naszego forum mi pomógł ,obejrzał klapę zapłacił swoimi pieniędzmi i mi podwiózł w umówione miejsce - po to mamy nasze forum .Wink
11-09-2014, 19:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2014 19:30 przez smok_wawelski.)
Post: #3
Zakupy wysyłkowo, sprzedawcy, kurierzy, reklamacje [oddzielone z Full wypass]
(11-09-2014 19:08)Uciek napisał(a):  ....Sprzedawcy to oszuści, wcisną każdy kit byle sprzedać.
tez nie do końca się zgodzę - ilu Cię nacięło jeden, dwóch - czy to powód żeby na wszystkich psy wieszać ?

(11-09-2014 19:22)grażyny napisał(a):  ..... moim wypadku kolega z naszego forum mi pomógł ,obejrzał klapę ..........
Oczywiście - "zdalne oczy" bardzo się przydają, w pełni się zgadzam że po to również jest forum.
Pomysł "zdalnych oczu" jest wdrożony na wielu forach, wszędzie gdzie znam sprawdza się znakomicie.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
11-09-2014, 19:38
Post: #4
RE: Full wypass
Ja raz kupowałem drzwi miały być super połysk de luks i kompletne a przyszło coś ze złomu i gołe podsumowując powiedzą ci wszystko co chcesz usłyszeć aby towar wcisnąć
12-09-2014, 10:01
Post: #5
RE: Full wypass
,,Grzeskiem ,, pewnie MASZ rację raz kupywałem na ALLLee felgi BBS była fotka i wielkie litery 100 proc nie uszkodzone gdy przyszła przesyłka o dziwo kurier pozwolił mi za ,, browara,,zajrzeć przed odebraniem , okazało się że ranty były poobdzierane .Ładnie zapakowałem i kurier je zabrał z powrotem , sprzedawca oddzwonił do mnie z pretensjami czemu nie odebrałem ,powiedziałem że wysłał mi szmelc ,on na to skąd wiedziałem jeśli nie otwierałem Big Grin -oszust .
12-09-2014, 11:32
Post: #6
RE: Full wypass
Kurier łaski nie robi - większość firm kurierskich ma już przepis że możesz sprawdzić, tyle że drugi przepis mówi że jak kurier stoi więcej niż nie pamiętam 10 czy 15 min to bulisz postojowe.

Wielu porządnych sprzedawców wręcz nalega aby sprawdzać przesyłki przy kurierze, jak nie sprawdzisz nie ma podstaw do reklamacji.
Ale druga prawda że kiciarzy i oszustów też nie brakuje.

Następny przepis to taki że przy sprzedaży wysyłkowej możesz odesłać towar - chyba do 10 czy 14 dni i sprzedawca musi przyjąć zwrot choćby był ok ale byś powiedział że Ci się nie spodobał



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
12-09-2014, 14:12
Post: #7
RE: Full wypass
Z tego co mi kurier mówił a było to dwa dni temu legalnie nie mogę otworzyć bez pokwitowania odbioru jezeli jest coś nie tak to on spisze protokół ,itd. chyba ze inaczej było dogadane ze sprzedającym ,i jest taki układ .
12-09-2014, 17:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014 17:35 przez smok_wawelski.)
Post: #8
RE: Full wypass
Tak masz rację miało to wejść że tylko za zgodą nadawcy, lub w przypadku uszkodzone opakowanie zewn. - przepraszam wyraziłem się nieściśle. Zapewne zrobione jest teraz tak jak na poczcie - opcja kontroli za wcześniejszą zgodą nadawcy zaznaczoną na liście przewozowym.

To że możesz zwrócić do 10 lub 14 dni - jest pewne, tyle że cwaniaki z reguły wysyłają za pobraniem albo przedpłatą - więc przy niedużej kwocie sądzenie się jest upie...we i na tym cwaniaczki bazują.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
12-09-2014, 18:20
Post: #9
RE: Full wypass
Po pokwitowania kurier ma obowiązek poczekać na otwarcie i ew. spisuje protokół i zabiera paczkę. Oczywiście trzeba Mu powiedzieć żeby zaczekal, bo Oni lecą jak najszybciej (i w sumie się im nie dziwię, bo pracują często od rana do nocy)



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
12-09-2014, 19:26
Post: #10
RE: Full wypass
Paczkę nie ja odbierałem a kupowałem poza allegro miało być taniej Confused trudno trzeba będzie zarezerwować jakąś niedzielę i brać się do roboty




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name