Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Full wypass
#11
(10-09-2014, 20:54)grażyny napisał(a): z zagranicy na 100 proc nie bite i z orginalnym stanem licznika ,czyt. nie cofanym .W kazdym aucie trzeba coś dopracować po jego kupnie .
Tak przyznaje się nie bite i zoryginalnym przebiegiem teraz 210 tyś.
A zrobić musiałem zaraz po kupnie sprzęgło alternatora był to przebieg cos koło 168 tysi.

A jeśli tu odpowiadamy to po to aby ustrzec lub użytkownik który chce kupić realnie spojrzał oczami innych i wiedział co go może spotkać.

Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




#12
Ja kupujac autko myslałem że tez jest cacy ale zaraz musiałem robić turbinę i okazało się ze na słópku jest nalepka z przebiegiem 300tyś km a podnią druga z przebiegiem 400 tyś ,Ot jak to w życiu bywa a miało być wszystko cacy Huh
Odpowiedz
#13
Ale teraz już wiesz doprowadziłeś do porządku i jest OK
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#14
Tak naprawdę to nigdy nie wiemy co się kupuje ja swoim jeździłem ponad trzy lata od daty zakupu bez żadnych remontów obchodziło mnie tylko paliwo Big Grin a teraz czasem trzeba coś poprawić ma swoje lata pozdrawiam
Odpowiedz
#15
siadajace turbo jest do wpelni zdiagnozowania przed zakupem bez rozbierania silnika. Czemu wiekszosc tego nie robi to ja nie wiem. Tak jak kupa innych podzespołów.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#16
Nie wiem czy laik stwierdzi tak jak TY ze mu po roku padnie turbo (zalezy to jeszcze jak kto ile km przejezdza ) u mnie w jednym z większych znanych zakładów powiedzieli ze będzie to przepływka lub N75 gdy to wymienili skasowali 550zł i nadal była [automat-usunięto wulgaryzm] ,dopiero potem przyszła kolej na turbo .
Odpowiedz




#17
No to auto wymaga nieco wkładu finasowego. Oba zderzaki do malowania, tylna klapa do wymiany i do malowania, nie wiadomo jak z kondycją silnika. Nie wiadomo gdzie go jeszcze rdza bierze. Pojedziesz na miejsce i okaże się że jeszcze rudy na tylnych nadkolach. No i ta niebieska skóra, ochyda Tongue
Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
Odpowiedz
#18
Kolego co TY wypisujesz tylna klapa do 1.wymiany ,2 do malowania ,ja wymieniałem tylną klapę którą dostarczył mi nasz kolega z forum CZerwony zamontowałem i nic nie malowałem dobrałem w kolorze .Może jeszcze trzeba dziurę w dachu kątówka wyciać żeby wstawiąc szyber dach ?? -to wszystko jet tylko GDYBANIE
Odpowiedz
#19
I koła bliźniacze dołożyć z tyłu Big Grina tak na boku mnie się podoba
Odpowiedz
#20
(11-09-2014, 09:50)Uciek napisał(a): No i ta niebieska skóra, ochyda Tongue
I pewnie po oględzinach też do renowacji.

Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości