Ocena wątku:
Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens
20-06-2011, 10:45
Post: #1
Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens
Witam, odkryłem w moim aucie centralkę do zestawu głośnomówiącego jeszcze z Niemiec i usunąłem ją. Zaraz po tym przestała grać cała prawa strona. Z przewodami jest tam istny galimatias i prosiłbym o pomoc w opisie kolorków kabli. Radio sony na cd z mp3 i kostki iso. w sumie jakbym miał rozpiskę samych kostek, to bym połączył kable z kostki z oryginalnymi po kolorze i po krzyku.



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM
Reklama

20-06-2011, 11:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2011 11:28 przez daneczek76.)
Post: #2
RE: Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens
najlepiej wziąć jakąś małą baterie lub mierniki i przedzwonić naj mniej problemu , a prawa strona to zrozumiałe że przestała grać bo zestaw jak napisałeś właśnie do tej strony jest podłączony.
bo jeśli chodzi o kolory standardowo na głośnik są dwa tego samego koloru tylko jeden przewód ma czarny pasek (-).
oto foto zapożyczone z neta górna część są kolorki.
analogicznie do fotki
prawy tył - fiolet i fiolet z czarnym paskiem
prawy przód - szary i szary z czarnym paskiem
lewy przód - biały i biały z czarnym paskiem
lewy tył - zielony i zielony z czarnym paskiem

Oczywiście ciebie interesuje kolor szary i jego trzeba szukać


Załączone pliki Miniatury
   



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
21-06-2011, 00:49
Post: #3
RE: Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens
Kolory jak piszesz były przy kostce i metodą prób i błędów sam to zrobiłem. Ale mam kilka przewodów oryginalnych które są nie podłączone i wszystko działa niby. Tak w ogóle, to idą dwie wiązki i są łączone z dwiema kostkami. Do kostki z zasilaniem mam nie podłączony niebieski przewód - kolor przy iso i dwa przewody z wtyczką Rca.



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM
21-06-2011, 08:48
Post: #4
RE: Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens
przewód niebieski który wychodzi z iso zasilającego od strony radia to tz. + sterujący pojawia się na nim + po włączeniu radia przydatny np. aby włączył sie wzmacniacz jak włączasz radio czy wysunęła antena. Może też być podłączony do wzmacniacza antenowego.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
21-06-2011, 12:58
Post: #5
RE: Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens
Wydaje mi się że nie było w sharikach sprzętu podłączanego przez Rca więc to pewnie jakaś samoróbka do wzmacniacza lub subwoofera.



[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]
21-06-2011, 14:03
Post: #6
RE: Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens
dokładnie moherydz RCA było pewnie pod Wzmacniacz a niebieski był + sterującym do załączenia Wzmacniacza.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
21-06-2011, 18:16
Post: #7
RE: Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens
To w takim razie nie będę przy tym już więcej grzebał. Smile Dzięki Panowie za pomoc Smile



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM
22-06-2011, 09:26
Post: #8
RE: Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens
ewentualnie jeśli niebieski przewód wychodzi z kostki od strony radia zaizoluj go i tyle.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Radio przestalo grac TZRfan 0 931 13-03-2017 18:30
Ostatni post: TZRfan
  Nie gra lewa strona Kacperiusz 5 4,077 28-02-2014 19:25
Ostatni post: Osiah

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name