Ocena wątku:
palący się bezpiecznik 34
17-08-2014, 15:53
Post: #1
palący się bezpiecznik 34
Ford galaxy 1,9 tdi 115 2002r 34 bezpiecznik pali się po kilku godzinach stania po włożeniu nowego nie pali się auto robi z 40 km nieraz 1000 km i problem wraca
Reklama

22-08-2014, 11:27
Post: #2
RE: palący się bezpiecznik 34
witam cię kolego tam powinien być bezpiecznik 25A ,może masz za mały włożony i dlatego się przepala



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
22-08-2014, 12:45
Post: #3
RE: palący się bezpiecznik 34
Albo masz zwarcie..



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
22-08-2014, 21:24
Post: #4
RE: palący się bezpiecznik 34
Jest zwarcie powinna być 10 ale nie idzie go znaleźć na tym bezpieczniku jest pompka czujnik wałka rozrządu zaworki turbiny egru przepływka kontrola prędkości czujnik stopu świece żarowe po wypięciu tych wtyczek zwarcia nie ma wkładam bezpiecznik i jest ok wkładam wtyczki tych urządzeń i zwarcia nie ma czy ktoś miał podobny przypadek?

Dziś w końcu znalazłem te zwarcie rano wyskoczył bezpiecznik i wyjełem wtyczke od czujnika wałka rozrządu bezpiecznik nowy odpaliłem włożyłem wtyczkę i nadal ok po chwili to samo bezpiecznik wyskoczył wyjełem wtyczke od wałka rozrządu bezpiecznik nowy zwarcie dalej jest ruszyłem instalacją przed wtyczką od wałka i bezpiecznik nowy i ok rozebrałem peszel kable od czujnika były przetarte ze świecami żarowymi na rozgałęzieniu wiązki troszkę się z tym przemęczyłem




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie o Bezpiecznik witekbobo 3 925 20-02-2021 21:36
Ostatni post: kalamb

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name