Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: palący się bezpiecznik 34
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

yogi

Ford galaxy 1,9 tdi 115 2002r 34 bezpiecznik pali się po kilku godzinach stania po włożeniu nowego nie pali się auto robi z 40 km nieraz 1000 km i problem wraca
witam cię kolego tam powinien być bezpiecznik 25A ,może masz za mały włożony i dlatego się przepala
Albo masz zwarcie..

yogi

Jest zwarcie powinna być 10 ale nie idzie go znaleźć na tym bezpieczniku jest pompka czujnik wałka rozrządu zaworki turbiny egru przepływka kontrola prędkości czujnik stopu świece żarowe po wypięciu tych wtyczek zwarcia nie ma wkładam bezpiecznik i jest ok wkładam wtyczki tych urządzeń i zwarcia nie ma czy ktoś miał podobny przypadek?

Dziś w końcu znalazłem te zwarcie rano wyskoczył bezpiecznik i wyjełem wtyczke od czujnika wałka rozrządu bezpiecznik nowy odpaliłem włożyłem wtyczkę i nadal ok po chwili to samo bezpiecznik wyskoczył wyjełem wtyczke od wałka rozrządu bezpiecznik nowy zwarcie dalej jest ruszyłem instalacją przed wtyczką od wałka i bezpiecznik nowy i ok rozebrałem peszel kable od czujnika były przetarte ze świecami żarowymi na rozgałęzieniu wiązki troszkę się z tym przemęczyłem
Przekierowanie