Ocena wątku:
Zanim kupię... aż oczy bolą
01-06-2014, 16:09
Post: #11
RE: Zanim kupię... aż oczy bolą
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem, jestem pod wrażeniem, że piszecie i za to jeszcze raz dziękuję. Trochę i ja uważam, że lepiej kupic konkretne auto, niż z bajerami, ale z drugiej strony fajnie co nie co by było mieć...
Mam też rozterkę czy gnać do Niemcowni na razie jeszcze nie wiem.
DADI, dzięki za propozycję... zerknę będę wiedział co i jakSmile
Nie napalam się na wszystkie auta. Na pewno jedno z trzech...ale GALAXY przemawia sumą końcową.

Pozdrawiam
DADI... zastanowię się na pewno...
Mówię nie szukam na gwałt... Ale dzięki za pamięć.

Witam,
Wiem, że nie powinienem pisać post pod postem, przepraszam.
Zastanawia mnie jeszcze kilka kwestii i tu pytania:
1) skrzynia biegów, czy automat jest wytrzymały? Jak to się odnosi do kosztów utrzymania automatu. Wszystkie auta miałem w manualu
2) czy jest możliwość wyłączenia w tych rocznikach poduszki powietrznej dla pasażera?
3) Benzyna i dokładam gaz / benzyna z gazem czy Diesel. Osobiście lubię Diesle. Ale ciekawą alternatywą jest ten 2,3 benzyniak. Ale ile może kosztować instalacja do takiego potworka, co ze zbiornikiem? Bo Szkoda zabierać cennej przestrzeni bagażowej. Jak z utrzymaniem takiej instalacji gazowej?
4) ksenony... nie jestem do nich przekonany. Proszę użytkowników jak to jest z tymi ksenonami, są warte? Jak wygląda obsługa i koszta związane z elementem "świecącym"

I to było by trochę na tyle.

P.S. do DADI... kurcze kuszący jest Twój Galaxy, ale strasznie daleko chyba do Ciebie, bo ja jestem z Białegostoku.
Reklama





Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name