Ocena wątku:
akumulator centra plus 62 A/H
03-05-2014, 14:01
Post: #1
akumulator centra plus 62 A/H
MAM PROBLEM MIANOWICIE NIE DOMKNĄŁEM DRZWI WSZYSTKIE PODŚWIETLENIA SIĘ ŚWIECIŁY AŻ AKUMULATOR SIADŁ CAŁKOWICIE NA ZERO MAM PYTANIE CZY COŚ SIĘ STANIE Z TYM AKUMULATOREM MA ZALEDWIE 1.5 ROKU I JEST NA GWARANCJI ŁADUJE GO CO PRAWDA ALE WYDAJE MI SIĘ ŻE COŚ DŁUGO TO TRWA PROSZE O RADE



[/size][/font]
Reklama

03-05-2014, 14:22
Post: #2
RE: akumulator centra plus 62 A/H
rozladowanie co cna niestety zabija akumulatory ale daje sie je odratowac. Moz enie bedzi emial juz tej samej pojemnosci i mocy rozruchowej ale powinien jeszcze posluzyc. Ładuj prądem okolo 6 A przez dobe. Pewnie prad poczatkowo byl wiekszy a pozniej spadl ale to normalne. Mzona aku kwasowe ladowac nawet i kilka dni to im nie szkodzi.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
03-05-2014, 15:50
Post: #3
RE: akumulator centra plus 62 A/H
U mnie w Sharanie po chyba 20minutach i tak podświetlenia gasną jak są ustawione na otwarte drzwi.
04-05-2014, 07:47
Post: #4
RE: akumulator centra plus 62 A/H
po 10
04-05-2014, 12:24
Post: #5
RE: akumulator centra plus 62 A/H
witam .laduj jak koledzy zauważyli 6A prondem do chwili zagotowania jak zacznie się pojawiać wydzielający się wodor z elektrolitu i daj pare godzin odpoczynku żeby wystygł i wtedt do autka i powinien wrucic do normalności nic mu się nie stało ze się rozladowal do zera będzie sluzyl jeszcze długo jak nowy .pozdrawiam




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  akumulator do 1.8T fnowak 6 776 19-01-2024 10:49
Ostatni post: marko85

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name