Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: akumulator centra plus 62 A/H
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
MAM PROBLEM MIANOWICIE NIE DOMKNĄŁEM DRZWI WSZYSTKIE PODŚWIETLENIA SIĘ ŚWIECIŁY AŻ AKUMULATOR SIADŁ CAŁKOWICIE NA ZERO MAM PYTANIE CZY COŚ SIĘ STANIE Z TYM AKUMULATOREM MA ZALEDWIE 1.5 ROKU I JEST NA GWARANCJI ŁADUJE GO CO PRAWDA ALE WYDAJE MI SIĘ ŻE COŚ DŁUGO TO TRWA PROSZE O RADE
rozladowanie co cna niestety zabija akumulatory ale daje sie je odratowac. Moz enie bedzi emial juz tej samej pojemnosci i mocy rozruchowej ale powinien jeszcze posluzyc. Ładuj prądem okolo 6 A przez dobe. Pewnie prad poczatkowo byl wiekszy a pozniej spadl ale to normalne. Mzona aku kwasowe ladowac nawet i kilka dni to im nie szkodzi.

centrino

U mnie w Sharanie po chyba 20minutach i tak podświetlenia gasną jak są ustawione na otwarte drzwi.
po 10
witam .laduj jak koledzy zauważyli 6A prondem do chwili zagotowania jak zacznie się pojawiać wydzielający się wodor z elektrolitu i daj pare godzin odpoczynku żeby wystygł i wtedt do autka i powinien wrucic do normalności nic mu się nie stało ze się rozladowal do zera będzie sluzyl jeszcze długo jak nowy .pozdrawiam
Przekierowanie