Ocena wątku:
rarytaski tablica.pl
09-05-2014, 21:02
Post: #11
RE: rarytaski tablica.pl
zobacz to czy o to chodzi http://olx.pl/oferta/sharan-1-9tdi-110km...1;promotedSmile



SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI":P
Reklama

09-05-2014, 21:43
Post: #12
RE: rarytaski tablica.pl
Gadałem z gościem i może mi je sprzedać.Co polecacie kupić je czy dać sobie spokój skoro mogę mieć problemy przy spotkaniu z policją.



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
09-05-2014, 21:45
Post: #13
RE: rarytaski tablica.pl
Ładnie to wygląda, ale ja bym sobie dal spokój .



SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI":P
09-05-2014, 21:51
Post: #14
RE: rarytaski tablica.pl
A jakbym założył zamiast żarników zwykłe żarówki ??było by czy nie??zawsze to by było inne światło i wtedy było by legalne.Smile



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
09-05-2014, 22:29
Post: #15
RE: rarytaski tablica.pl
No też nielegalne. Możesz założyć, ale miej stare w zapasie jakby co Big Grin



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
10-05-2014, 07:06
Post: #16
RE: rarytaski tablica.pl
(09-05-2014 22:29)Scrappy napisał(a):  No też nielegalne. Możesz założyć, ale miej stare w zapasie jakby co Big Grin

Jak wrzuci zwykłe żarówki to dlaczego miałoby być nielegalne ???



BMW Z4 3.0i [Obrazek: icon3.png]
VW SHARAN 1.8T MK2 [Obrazek: icon4.png]
10-05-2014, 11:08
Post: #17
RE: rarytaski tablica.pl
Bo lampa straciła homologację w momencie zdarcia ryfli ze szkła i wstawienia soczewki



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
10-05-2014, 11:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2014 11:42 przez RAFFEN.)
Post: #18
RE: rarytaski tablica.pl
Ale policjant o tym nie wie ze szkło zostało wypolerowaneBig Grin Zatrzymają cię jak zrobisz przewinienie na drodze albo jak się rzucasz z czymś w oczy.Jeżeli jest policjant upierdliwy to jak widzi ksenon a jak świeci żarnik to każdy wie to cie kontroluje by sprawdzić czy w zwykłe lampy nie masz zamontowanych żarników(ksenonów)ale jak masz zwykłe żarówki to nawet nie zauważy ze masz przerobione i że nie są to oryginalne.

Szwagier miał w vectrze założone lampy te soczewkowe angelsy i miał zamontowany ksenon.Policjant mnie zatrzymał i powiedział że już od dłuższego czasu próbuje ten samochód skontrolować ale nie było okazji,ja udałem głupka że nie wiem dlaczego są ksenony,i że to szwagra samochód i ze on niedawno kupił i też nic nie montował.Obyło się bez mandatu tylko kazał mi zmienić na zwykłe żarówki.Szwagier zmienił i po sprawie,nikt się nie czepia sądze że jakby miał spolerowane szkło to nawet by nikt nie zwrócił na to uwagi pod warunkiem że będzie tam zwykła żarówka,a nie żarnik.
Więc kupiłbym sobie te lampy założył żarówke i miałbym fajne soczewki cały środek pomalować na czarno,bo te odbłyśniki już nie potrzebne?? i była by malina.



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
10-05-2014, 13:21
Post: #19
RE: rarytaski tablica.pl
lampy naprawde super , jak bym miał jeszcze MK1 już by do mnie leciały Big Grin na zwykłych żarówkach jak wszystko ładnie ustawione to i przegląd powinno przejść jeśli został dalej niespolerowany atest na kloszu . Ale ja i tak został bym przy xenonie Cool
10-05-2014, 18:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2014 18:30 przez wesol.)
Post: #20
RE: rarytaski tablica.pl
nic by nie przeszlo i nie bedzie to nigdy legal. nie pojmujecie tego ze nie wolno pchac lapsk w oswietlenie zewnetrzne. czyli nie wolno dokonywac zmian w oswietleniu zewnetrznym. wszelkie przeróbki doróbki nie sa dozwolone nawet jak dotycza tego kierunki boczne w blotniku.
W razie wypadku kryminal grozi, przeglad to male piwo.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name