Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: rarytaski tablica.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kolego jak byś popatrzył to nie chodzi i rarytasy BO tanie a o rarytasy BO żadkie Smile
Dokładnie rarytas to 3 oferta z pierwszego postu i fotka z postu RAFFIKA kiedyś był post na temat takich lamp że do SHARANA niema takich z gładkim kloszem i soczewkami wewnątrz na Alledrogo są lampy do innych aut a do SGA brak .
To te same lampy bo miejscowość Koszalin,i na srebrym aucie więc napewno to ten sam gościu,tylko że pisałem do niego że chciałbym kupić te lampy ale nie chce sprzedać.
Skoro nie ma to co... gość gdzieś na zamówienie je robił? Big Grin
Samoróba - polerowane klosze i wstawiona soczewka.
(08-05-2014 20:29)rodzynek napisał(a): [ -> ]Samoróba - polerowane klosze i wstawiona soczewka.

Możesz dać dwa słowa więcej i fotki nt. tego polerowania?
Ooops... dopiero jak napisałem, to się połapałem, że to nie jest wątek "co dziś zrobiłem" Confused

Dziwnym trafem nie mogę wyedytować poprzedniego postu i skasować.
No dobra... a czy możesz powiedzieć jaki jest koszt wykonania takiej lampy?
Bo klosz i żarówka to jedno. A czy wnętrze lampy zostaje to samo czy trzeba kupić inne ?

I czy orientujesz się jak to wygląda na przeglądach?
Gościu na tablicy się kiedyś ogłaszał z takimi lampami, poszukajcie moze jeszcze ma. Trzeba zedrzeć ryfle z klosza, wypolerować tlenkiem ceru, żeby było ładne, przezroczyste. Soczewkę wytargać z lampy od innego auta i wmontować do naszej + przetwornice i żarniki przy xenonie. Co do przepisów, to jest to nielegalne. Swoją drogą wygląda fajnie, ale przydałyby sie kierunkowskazy clear.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie