Ocena wątku:
Motorstörung werkstatt - co dalej ?
11-02-2014, 02:51
Post: #11
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
Nad pedałem hamulca
Reklama

11-02-2014, 13:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2014 14:21 przez daneczek76.)
Post: #12
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
Porsche Design uzupełni profil samochodu.
Montuje się to pod kolumną kierownicy nad pedałem hamulca znajdziesz, sprawa prosta jak nie powiem co bo nie chce się brzydko wyrazić. Wink
Przekręcasz ten wyłącznik około 1/2 obrotu w prawo jak się nie mylę i wyciągasz odpinasz kostkę wpinasz nowy i robisz to samo druga stronę.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
11-02-2014, 19:59
Post: #13
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
Dziś byłem i nad pedałem hamulca jest jakiś plastik, rozumiem że pod nim znadję ten czujnik ? Smile Bo cholernie ciezko tam dojsc.
16-10-2016, 15:32
Post: #14
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
Czesc u mnie dzisiaj po odpaleniu i przejechaniu okolo 2 km zaswiecil sie komunikat ( motorstörung werkstatt ) i zaczela mrugac kontrolka od swiec zarowych na dodatek wskazowka od paliwa opadla do zera i ilosc km do przejechania pokazuje km--------- . Zgasilem silnik i poponownym odpaleniu nic wiecej sie juz nie pokazalo. O czym moze swiadczyc ta informacja dodam ze mam przejechane 180 tys i jest to sharan z 2009 rzsilnikiem 2.0 tdi BRT .
16-10-2016, 15:48
Post: #15
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
temat przeczytales caly?? Sprawdzles to co tam pisano o wlaczniku pod pedalem? Najlepiej to podepnij vaga tez.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
16-10-2016, 22:02
Post: #16
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
Czytalem ale zbyt malo jest opisane o mokrych dpf . Przebieb oryginal 180 . Wiec moze sie powoli konczy plyn . Swiatla stopu co patrze to sa . Wiec nie wiem . Przebywam za granica i nie wiem gdzie tu sie udac na vaga . Jak problem sie powtorzy to bede powoli posr.... . Dodam jeszcze ze wczoraj zatankowalem do pelna z odpowietrzeniem weszlomponad 10 litrow wiecej po odpowietrzeniu , no i jeszcze bylem na myjni gdzie po umyciu pierwszy raz zaparowala mi tylna lampa od kierowcy strony . Moze to ma jakis wplyw . Chwytam sie juz wszystkiego .
17-10-2016, 00:01
Post: #17
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
1. Sprawdź ten czujnik jak opisane. Ma 4 piny. Może być tak że światła stopu działają a czujnik uszkodzony. Dzieję się tak ponieważ jeden czujnik ale działa jak by zamykał dwa obwody. Tak został skonstruowany. Nie zawsze po rozebraniu da się go oczyścić i przywrócić do działania.
2. Jeśli masz lampy po drugim lifcie to mogła się lampa rozkleić. sprawdź czy na boku lampy szkło nie odkleiło się od reszty w miejscu łuku. (To taka wada fabryczna tych lamp).Wink



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
19-10-2016, 06:06
Post: #18
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
Wczoraj podlaczylem go przez jakis smieszny interfejs z netu za 20 euro przez bllutut i program jakis z play .pl (piston) i nic zadnych bledow
19-10-2016, 07:53
Post: #19
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
Zabawki dla dzieci sobie daruj.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
23-10-2016, 20:25
Post: #20
RE: Motorstörung werkstatt - co dalej ?
kolega cos takiego mial wiec proba mosiala byc . ja mam program i kabel tylko problem z laptopem . Musze jakiegos kupic pod program i wtedy bedzie git . Mieszkam w niemczech a jadac tu do mechanika to wszedzie bez 100 euro nie podchodz . wiecie jak jest .




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kontrolka silnika i komunikat Abgas Werkstatt lola0307 28 47,162 19-12-2018 19:29
Ostatni post: tolus24

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name